Instalki.pl » Aktualności » Hardware » Konkurs! My testujemy Huawei nova 9, a Ty możesz wygrać smartfon
Piątek, 19 Listopad 2021 14:20, Wpisany przez Maksym Słomski
2021-11-19 122808
Świetny sprzęt do zgarnięcia.

Od kilku tygodni w naszej redakcji testujemy najnowszy smartfon Huawei nova 9, który niedawno zadebiutował na polskim rynku. Tym razem to nasi Czytelnicy mogą zdecydować, jak przetestujemy urządzenie. Zgadza się - to Wy zaproponujecie nam, na co zwrócić uwagę podczas testów nova 9 - liczymy na kreatywne pomysły!

Przy okazji, wspólnie z marką Huawei przygotowaliśmy konkurs, a nagrodą główną jest właśnie nova 9 - smartfon wyróżniający się aparatem fotograficznym 50 MP Ultra Vision, szybkim ładowaniem oraz ultrasmukłą i lekką konstrukcją.

Huawei nova 9

Huawei nova 9 - co oferuje?


Jak już wspominałem w moich pierwszych wrażeniach, moją uwagę przykuła szczególnie solidna i smukła obudowa. Urządzenie wygląda jak flagowiec, a w dodatku jest bardzo lekkie - waży zaledwie 175 gramów. Ciekawym akcentem stylistycznym jest pierścieniowa konstrukcja modułu aparatów fotograficznych.

Huawei nova 9

Skoro już o fotografii mowa. W nowym smartfonie Huawei zaimplementowano system aparatów fotograficznych Ultra Vision wyposażony w cztery obiektywy, w tym główny z matrycą o rozdzielczości 50 MP.

W obiektywie zastosowano duży sensor oraz filtr w układzie RYYB, a dzięki niemu rejestrowane jest o 40% więcej światła w porównaniu do tradycyjnego filtra RGGB.

Na pokładzie znajdziemy też dodatkowe obiektywy takie jak ultraszerokokątny 8 MP, makro 2 MP i sensor do pomiaru głębi ostrości, również 2 MP. Nie zabrakło solidnej kamerki selfie, ta umieszczona dyskretnie na środku ekranu w niewielkim otworze oferuje rozdzielczość 32 MP.

Smartfon nie zawiedzie osób, które preferują żywe i świetnie odwzorowane kolory. To zasługa jasnego ekranu OLED o częstotliwości odświeżania 120 Hz, który sprawdzi się do oglądania filmów czy grania w mobilne tytuły.

2021-11-19 122716

Jak wcześniej wspomniałem, nova 9 jakością wykonania może konkurować z flagowcami, podobnie jest w kwestii ładowania baterii. Urządzenie wspiera technologię Huawei SuperCharge 66W, która umożliwia naładowanie telefonu do pełna w ciągu jedynie 38 minut.

Smartfon wspiera mobilne usługi Huawei, które dają dostęp do wielu usług, w tym ID Huawei i sklepu z aplikacjami AppGallery, którego zasoby dynamicznie rosną. Znajdziecie tam apki związane z pracą, podróżami czy rozrywką.Huawei nova 9 - KONKURS


Zasady konkursu są bardzo proste - przedstaw nam swój pomysł na przetestowanie Huawei nova 9.

Autor najciekawszej propozycji otrzyma smartfon nova 9, a my zrealizujemy recenzję zgodnie z założeniami.

Pamiętajcie, aby wziąć pod uwagę najważniejsze cechy urządzenia, ale liczy się przede wszystkim kreatywność! Zgłoszenia możecie przesyłać za pomocą poniższego formularza:


Na zgłoszenia czekamy przez 7 dni od startu konkursu. Zwycięzca zostanie wyłoniony w ciągu 7 dni od dnia zakończenia konkursu. Szczegóły znajdziecie w regulaminie. Zapraszamy i życzymy powodzenia :)

Wyniki konkursu


Nadszedł moment, w którym musimy wyłonić zwycięzcę, niestety możemy wybrać tylko jedno zgłoszenie, a uwierzcie, otrzymaliśmy setki ciekawych proporcji testowania Huawei nova 9 :) Z przyjemnością ogłaszamy, że sprzęt trafi do Przemysława Wysockiego, który proponuje, abyśmy przetestowali smartfon w otoczeniu świątecznego jarmarku. Podejmujemy wyzwanie! Nasz test Huawei nova 9 opublikujemy już niebawem.

Jednocześnie dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.