Instalki.pl » Aktualności » Hardware » Tania elektronika w Biedronce już w czwartek 16.09. Aż pięć ciekawych gadżetów
Wtorek, 14 Wrzesień 2021 07:18, Wpisany przez Maksym Słomski
biedronka promocja na elektronike
Warto rzucić okiem.

Już pojutrze, w czwartek 16 września, w ofercie sklepów sieci Biedronka ponownie pojawi się tania elektronika. Mowa o produktach lubianej serii Hykker, ale nie tylko. Polscy konsumenci będą mogli kupić interesujące rozwiązania firm Smukee oraz Lethe. Na sklepowych półkach (tudzież w sklepowych koszach) zagości łącznie pięć urządzeń kuszących niskimi cenami. Jakich?

Elektronika w Biedronce 16.09.2021


Pierwszym z produktów i wydaje się, że najciekawszym jest mikrofon studyjny Hykker. W zestawie znajduj się koszyk antywibracyjny, filtr pop, regulowane ramie i komplet przewodów. Mikrofon ma charakterystykę kardioidalną i da się go łatwo podpiąć pod dowolny komputer ze złączem jack 3.5 mm. Cena to 99 złotych. Zapowiada się na niezły hicior.

Drugą z propozycji stanowią słuchawki nauszne Hykker z systemem dynamic Bass. Wygląda na to, że są to słuchawki mogące pracować wyłącznie bezprzewodowo, z wyglądającym na dość wygodny pałąkiem oraz wbudowanym mikrofonem. To najpewniej coś ciekawego dla użytkowników smartfonów, choć na pewno da się je sparować z komputerami z modułem Bluetooth. Słuchawki wyceniono na 129,99 złotych.

Biedronka elektronika 1
Źródło: Biedronka

Na uczniów czekają dwie lampki biurkowe produkcji Smukee. Pierwsza to zwykła lampka biurowa LED o mocy 5 W i strumieniu świetlnym 200 lm. Panel dotykowy, składana konstrukcja i ładny design. Cena: 39,99 złotych. Druga lampka to lampka RGB z głośnikiem za 59,90 złotych. Działa bezprzewodowo za sprawą akumulatora o pojemności 1200 mAh. Dysponuje przybornikiem na akcesoria szkolne, pozwala ustawiać 3 różne poziomy natężenia światła i oferuje wbudowany mikrofon. Kuszące.

Biedronka elektronika 2
Źródło: Biedronka

Ostatni z gadżetów z Biedronki to taśma LED migająca w rytm muzyki. Oferuje 4 kolory podświetlenia do wyboru, jest długa na 3 metry, a diody pokryto silikonem, dzięki czemu może być używana w kuchni lub w łazience. Można ją przycinać, a w zestawie znajduje się pilot.

Biedronka zastrzega, że produkty mogą być dostępne jedynie w wybranych sklepach. Coś mi się wydaje, że trzeba będzie o nie powalczyć.

Źródło: Biedronka