Instalki.pl » Aktualności » Hardware » Mi Smart Band 6 oficjalnie w Polsce. Znamy cenę
Czwartek, 29 Kwiecień 2021 10:23, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
Mi Smart Band 6 10
Opaska Xiaomi bez tajemnic.

Xiaomi ogłosiło dziś wprowadzenie na polski rynek Mi Smart Band 6 - opaski, która jest lepsza od swoich poprzedników, ale i cena poszła w górę. Najnowszy Mi Band 6, a w zasadzie Mi Smart Band 6, bo tak brzmi oficjalna nazwa produktu, nie przynosi rewolucyjnych zmian. Są za to pewne ulepszenie, które z pewnością spodobają się wielu użytkownikom.

Mi Smart Band 6 3
Xiaomi Mi Band 6

Xiaomi Mi Band 6 - specyfikacja


Nowa opaska Mi Smart Band 6 ma 1,56-calowy wyświetlacz dotykowy AMOLED. To duży postęp bowiem Mi Band 5 miał wyświetlacz o przekątnej 1,1". Ekran ma 326 pikseli na cal i około 50 % więcej miejsca na informacje niż jego poprzednik.

Nowością jest też pomiar natlenienia krwi (SpO2), 30 trybów sportowych i automatyczne wykrywanie sześciu podstawowych aktywności.

Opaska Xiaomi Mi Band 6 dotarła już do naszej redakcji i obecnie ją testujemy. Aby dowiedzieć się więcej sprawdź: Xiaomi Mi Band 6 - pierwsze wrażenia. Nie tylko większy ekran

Mi Smart Band 6 9
Xiaomi Mi Band 6

Xiaomi Mi Band 6 - cena w Polsce


Zgodnie z przewidywaniami, cena opaski została ustalona na poziomie 219 zł i jest to znaczny wzrost w stosunku do Mi Band 5, który w momencie premiery wyceniony był na 179 zł. Są jednak dobre informacje dla osób, które chcą kupić najnowszy gadżet fitness od Xiaomi. Tylko dziś (29 kwietnia) w ramach promocji Flash Sale opaskę kupicie za 179 zł. Sprzęt dostępny jest w autoryzowanych sklepach Xiaomi i u partnerów handlowychm jak NEONET, x-kom, Media Expert, MediaMarkt, itd.

Źródło: wł.