Instalki.pl » Aktualności » Hardware » Nadchodzą słuchawki Apple AirPods 3. Poznaliśmy ich możliwy wygląd
Poniedziałek, 22 Luty 2021 13:19, Wpisany przez Aleksander Piskorz
cd projekt zhakowany 2
Co się zmieni?

Do sieci przedostały się nowe obrazy, które rzekomo mają przedstawiać nową generację bezprzewodowych słuchawek Apple – model AirPods 3. Materiały udostępnione przez 42audio pokazują zarówno same słuchawki, jak i etui do ładowania, które będzie dołączane przez amerykańskiego producenta. Nowe obrazy są zgodne z informacjami na temat AirPods 3, które do tej pory pojawiały się w internecie. Czego więc dokładnie możemy się spodziewać?

Apple AirPods 3 – jak będą wyglądać?

Apple AirPods 3 będą bazowały na projekcie, który pierwotnie pojawił się w droższym modelu AirPods Pro. Tym samym użytkownicy będą mogli skorzystać z systemu optymalizującego ciśnienie – dokładnie tego samego, które dostępne jest we wspomnianym modelu z dopiskiem „Pro”. Samo etui ma różnić się od poprzedniej generacji słuchawek. W tym przypadku amerykańska firma miałaby postawić na nieco mniej prostokątne etui, z bardziej obłymi kształtami. Mała dioda LED wskazująca poziom naładowania słuchawek miałaby pojawić się na przedniej obudowie akcesorium.

appleairpods33
fot. 52audio

Co może pojawić się w Apple AirPods 3?


Apple AirPods 3 generacji mają zapewnić do 5 godzin ciągłego odtwarzania muzyki. Nie wiadomo więc czy amerykańska firma będzie w stanie poprawić żywotność baterii – a to przecież najważniejszy czynnik, na który patrzy największa liczba potencjalnych klientów. Co ciekawe, w AirPods 3 miałaby pojawić się obsługa dźwięku przestrzennego. Ta funkcja była do tej pory zarezerwowana tylko i wyłącznie dla akcesorium z dopiskiem Pro w nazwie.

Według popularnego analityka Ming-Chi Kuo oraz Marka Gurmana z serwisu Bloomberg, premiera słuchawek Apple AirPods 3 miałaby się odbyć jeszcze w pierwszej połowie 2021 roku. Jest także wielce prawdopodobne, że w przypadku nowych słuchawek, Apple zdecyduje się na „cichą” premierą i wprowadzi je na rynek bez organizowania konkretnego wydarzenia.

appleairpods34
fot. 52audio

Niestety obecnie największą niewiadomą AirPods 3 pozostaje ich cena.

Źródło: 52audio / fot. Filipe Alves - Unsplash