Instalki.pl » Aktualności » Hardware » Salony x-komu będą pracować na pełnych obrotach
Sobota, 21 Listopad 2020 10:26, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
2020-11-21 102749
Salony x-komu wracają do gry.

Sieć sklepów x-kom poinformował, że do normalnej pracy wracają sklepy, które nie są w galeriach handlowych. Chodzi o obiekty w Białej Podlaskiej, Częstochowie, Gliwicach i Tarnowskich Górach. Oczywiście wizyta u nas dalej będzie się wiązała z obowiązkiem zasłaniania ust i nosa, dezynfekcji rąk i trzymania dystansu.

W placówkach x-kom tylko odbierzemy towar


W 23 salonach, które są w centrach handlowych, będzie można tylko odbierać zakupy zrobione w internecie. Metoda click&collect de facto oznacza, że praktycznie całe zakupy robimy w internecie. Dotyczy to nie tylko potrzebnego sprzętu, ale także akcesoriów do niego, ubezpieczenia, wszelkich dodatków. Płatności dokonujemy tylko zdalnie, nie będzie można za zakupy zapłacić w salonie w galerii. Na miejscu będzie można tylko odebrać zakupiony towar.

Drzwi do salonów x-komu zostaną otwarte w poniedziałek 23 listopada. Możliwość składania na stronie x-kom.pl zamówień z odbiorem osobistym zostanie uruchomiona dwa dni wcześniej.

2020-11-21 103532
x-kom Gliwice / foto. x-kom

Warto przypomnieć, że premier Mateusz Morawiecki ogłosił dziś powrót placówek handlowych do pracy w najwyższym reżimie sanitarnym od przyszłej soboty, 28 listopada. Miejmy nadzieję, że wówczas salony x-kom znajdujące się w centrach handlowych również zostaną otwarte.

Źródło: x-kom