Instalki.pl » Aktualności » Hardware » Wymyśl test OPPO Reno4 Pro 5G i wygraj flagowy smartfon! [konkurs]
Poniedziałek, 26 Październik 2020 15:10, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
Wygraj OPPO Reno4 Pro 5G
Czekamy na kreatywne pomysły.

Na początku października na polskim rynku zadebiutował nietuzinkowy i wszechstronny smartfon OPPO Reno4 Pro 5G. Urządzenie to nie tylko wspiera sieć nowej generacji, ale i oferuje technologię szybkiego ładowania 65 W SuperVOOC 2.0 oraz mocną konfigurację sprzętową.

Mieliśmy już okazję przetestować OPPO Reno4 Pro 5G. Smartfon doceniony został za piękną, porządną obudowę, która jest cieniutka i rewelacyjnie leży w dłoni. Naszą uwagę przykuł też świetny wyświetlacz AMOLED z odświeżaniem 90 Hz, szybkie podzespoły oraz całkiem niezła bateria. Teraz zapraszamy Was do udziału w konkursie - na zwycięzcę czeka naprawdę atrakcyjna nagroda - OPPO Reno4 Pro 5G.

OPPO Reno4 Pro test recenzja 1 25
foto. Instalki.pl

Reno4 Pro 5G – ponadprzeciętna smukłość


Reno4 Pro 5G to flagowy przedstawiciel tegorocznej serii Reno4. Smartfon został wyposażony w technologię szybkiego ładowania 65 W SuperVOOC 2.0 i moduł w pełni obsługujący sieć 5G. Wszystko zamknięte zostało w ultrasmukłej obudowie. OPPO wychodzi bowiem z założenia, że wzornictwo przyszłości powinno dostarczać użytkownikom produkty, które są możliwie proste i łatwe w obsłudze, a jednocześnie kryją w sobie misternie komponowane wnętrze.

OPPO Reno4 Pro 5G model ma zaledwie 7,6 mm grubości (przy wadze 172 g), co czyni go rekordowo smukłym i lekkim telefonem obsługującym 5G. Warto zwrócić na to szczególną uwagę – łączność 5G nierzadko oznacza bowiem większe komponenty sprzętu, co wpływa także na wzrost wagi.

2020-10-23 132432
foto. OPPO

Smartfon został wyposażony w zakrzywiony wyświetlacz 3D. Zakrzywienie ergonomicznego ekranu wynosi 55,9 stopnia, dzięki czemu konstrukcja wygodnie leży w dłoni. 6,5-calowy wyświetlacz E3 Super AMOLED generuje żywe obrazy i płynnie łączy się z obudową, a stosunek wielkości ekranu do całego telefonu wynosi 92,1%. Przy natężeniu podświetlenia ekranu do 800 nitów, z maksymalną wartością częściowej luminacji do 1100 nitów, wyświetlane obrazy i treści są pełne życia, piksele są jaśniejsze i bardziej wyraźne nawet w pełnym słońcu.

Zdjęcia i wideo - nawet po zmroku


Urządzenia z serii Reno4 wyraźnie adresują coraz wyraźniejszy trend mobilnego wideo. Zostały wyposażone w szereg nie tylko sprzętowych ale i software’owych komponentów, które z łatwością mogę doskonale służyć nawet poczatkującym adeptom tej dziedziny tworzenia.

Flagowiec OPPO został wyposażony w dedykowany tryb pozwalający na kręcenie filmów w nocy. Model ten ma na pokładzie obiektyw Sony IMX708 do nagrywania szerokokątnego wideo po zmroku, który umożliwia tworzenie materiałów w niezwykłej perspektywie 120°. Urządzenie wyposażono także w czujnik 1/2,43" z rozmiarem pojedynczego piksela do 1,4 μm. Rozwiązanie pozwala na łączenie czterech pikseli w jedną całość, zwiększając ekspozycję i czułość w przypadku ograniczonego oświetlenia. Reno4 Pro 5G obsługuje również dodatkowy algorytm filmów „w świetle księżyca” opracowany przez OPPO, który znacznie zwiększa jasność ekranu i wyostrza obraz, odpowiednio o 74,4% i 33,7%.

OPPO Reno4 Pro test recenzja 1 23
foto. Instalki.pl

Konkurs - wymyśl test OPPO Reno4 Pro 5G


Wspólnie z marką OPPO zapraszamy do udziału w konkursie, na kreatywnych uczestników czeka wyborna nagroda - smartfon OPPO Reno4 Pro 5G, który niedawno mieliśmy okazję testować.

Jak dobrze wiecie, Reno4 Pro 5G oferuje niesamowicie szybkie ładowanie. Zadanie konkursowe polega na wymyśleniu kreatywnej formy przeprowadzenia testu Reno4 Pro 5G pod kątem wykorzystania szybkiego ładowania 65W SuperVOOC 2.0. Test zostanie przygotowany przez naszą redakcję - liczymy na wasze pomysły i chętnie dowiemy się, jak zalety szybkiego ładowania wykorzystać na co dzień.

Aby przesłać zgłoszenie, skorzystaj z formularza:

Wygraj OPPO Reno4 Pro 5G

Wyniki konkursu


Serdecznie dziękujmy wszystkim uczestnikom za udział. Otrzymaliśmy setki ciekawych zgłoszeń, ale mogliśmy wybrać tylko jedno. Z radkością informujemy, że nagrodę otrzymuje Adam Dzienis.

Adam zaproponował wyzwanie biegowe, które zrealizujemy :) Oto Fragment jego zgłoszenia:

Proponuję test dla najbardziej sprawnego fizycznie redaktora, redakcja będzie mogła wydelegować najlepszego zawodnika. Należałoby uruchomić jednocześnie ładowanie OPPO Reno4 Pro od 0 do 100% oraz rozpocząć bieg na dokładnie 10 km. Szanse są intrygująco zbalansowane. Reno4 Pro ładuje się przynajmniej 36 minut, dobry zawodnik jest w stanie wygrać wyścig, słaby odpadnie. Oppo może się też ładować do 42 minut i dać fory redaktorowi. Synchronizację ładowania i biegu można przeprowadzić online lub przez krótkofalówki, zaś trasa może być zapętlona w pobliżu budynku gdzie ładowałby się Reno4 Pro.

------------

Konkurs rusza 26 października, a na zgłoszenia czekamy przez 2 tygodnie (do 9 listopada). W ciągu 14 dni od zakończenia konkursu wybierzemy najciekawszą propozycję testu, który zrealizujemy, a laureat otrzyma smartfon Reno4 Pro 5G. Szczegóły znajdziecie w regulaminie konkursu.

Zapraszamy i życzymy powodzenia :)