Instalki.pl » Aktualności » Hardware » iPhone 12 Pro prezentuje się zjawiskowo. Czy to najładniejszy iPhone w historii?
Czwartek, 01 Październik 2020 17:31, Wpisany przez Maksym Słomski
iPhone 12 7
Nowe rendery iPhone 12.

Design iPhone 12 przestał być tajemnicą już dłuższy czas temu. W kwietniu tego roku zdradzaliśmy Wam, że iPhone 2020 będzie wyglądał jak iPhone 5. Doniesienia te zostały później wielokrotnie potwierdzane przez różne źródła. Na przestrzeni kolejnych miesięcy w sieci publikowano zdjęcia iPhone 12 Pro, a nawet film z iPhone 12 Pro w roli głównej. Teraz w Internecie ukazały się piękne rendery bazujące na wszystkich dotychczasowych doniesieniach. Przyjrzyjcie się im uważnie, a event Apple planowany na 13 października tego roku niemalże niczym Was nie zaskoczy.

Rendery iPhone 12 Pro


iPhone 12 Pro na renderach słowackiego serwisu Svetapple.sk prezentuje się niemalże tak dobrze, jak wyglądają produkty na oficjalnych zdjęciach prasowych. Widać tutaj wszystkie kluczowe elementy designu nowych smartfonów Apple - płaską ramkę ze stali nierdzewnej, panel przedni przypominający ten z Apple 11 Pro oraz LiDAR. Czym jest LiDAR w iPhone 12 dowiecie się z naszego wcześniejszego wpisu na ten temat.

iPhone 12 2
Źródło: svetapple.sk

iPhone 12 3
Źródło: svetapple.sk

Kolory iPhone 12 Pro pozostają wielką niewiadomą. Spekuluje się, że na pewno zadebiutują w barwach złotej, srebrnej, szarej i czarnej. Kolor niebieski może zastąpić zielony. Czy w sprzedaży pojawi się też iPhone 12 PRODUCT (RED)? Nie jest to nic pewnego.

iPhone 12 4
Źródło: svetapple.sk

Ceny nowych iPhone'ów


Najtańszy iPhone 12 Mini kosztować ma 699 dolarów. Jeśli wierzyć wcześniejszym, nieco bardziej optymistycznym doniesieniom, najtańszy iPhone wyceniony zostanie na 549 dolarów. Gdzie leży prawda? Tego dowiemy się dopiero w trakcie premiery smartfonów Apple. Jedno jest pewne: smartfony z serii iPhone 12 sprzedawane będą bez ładowarki i słuchawek EarPods. Daje to szerokie pole do popisu w kwestii... obniżenia ich cen.

iPhone 12 5
Źródło: svetapple.sk

Dobre wieści polegają na tym, że wszystkie nowe smartfony Apple wyposażone zostaną w ekrany OLED. Zapowiadane jest również zmniejszenie ramek otarczających ekran oraz samej obudowy. Wysepka z aparatami dalej wystaje poza jej obrys - a szkoda.

iPhone 12 6
Źródło: svetapple.sk

Kiedy premiera iPhone 12?


Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że premiera smartfonów iPhone 12 odbędzie się 13 października. Potwierdzało ją już co najmniej kilku leaksterów. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Apple zaliczy opóźnienie i nie wszystkie smartfony z serii iPhone 12 trafią od razu do sprzedaży. Warianty iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max mogą pojawić się w sklepach nawet dopiero miesiąc po ich oficjalnej premierze.

Źródło: Svetapple.sk