Instalki.pl » Aktualności » Hardware » Premiera iPhone 12? Zdjęcia iPhone 12 Pro zobaczysz już teraz
Poniedziałek, 14 Wrzesień 2020 12:59, Wpisany przez Maksym Słomski
logo apple
Nowy smartfon Apple w niebieskim kolorze.

Wygląd iPhone 12 Pro nie jest już tajemnicą za sprawą materiału wideo, o którym informowaliśmy Was wczoraj. Premiera iPhone 12 odbędzie się dopiero w przyszłym miesiącu, ale już teraz możecie zobaczyć, jak wygląda iPhone 12 Pro na kolejnym zdjęciu. Tym razem nie chodzi o samą obudowę, a kompletne urządzenie.

Zdjęcie iPhone 12 Pro


Fotografia najnowszego iPhone'a 12 Pro w kolorze niebieskim została umieszczona w sieci za pośrednictwem chińskiego serwisu społecznościowego Weibo. Błyskawicznie ją usunięto, ale znacie chyba wszyscy zasadę mówiącą o tym, że w Internecie nic nie ginie...

iphone 12 pro zdjecie
Zdjęcie iPhone 12 Pro opublikowane na chińskim serwisie społecznościowym Weibo, odpowiedniku Facebooka. | Źródło: Weibo

Zdjęcie dowodzi tego, co od wielu miesięcy wiemy już chyba wszyscy. Nowa seria smartfonów Apple przypominać będzie do złudzenia najładniejszego zdaniem wielu iPhone 5. Na tylnym panelu obudowy widnieje potrójny aparat, w sąsiedztwie którego znajduje się sensor LiDAR. Do czego służy LiDAR i czym tak naprawdę jest ten moduł? Wyjaśnimy to w artykule, który właśnie pisze dla Was Ania.

Data premiery iPhone 12


Wbrew wcześniejszym spekulacjom firma Apple nie zaprezentuje nowych iPhone'ów 15 września. Premiera iPhone 12 to wydarzenie planowane dopiero na październik bieżącego roku.

Cena iPhone 12


Nowy iPhone 12 kosztował będzie mniej niż wiele chińskich flagowców. Ceny iPhone 12 wystartują z poziomu 649 dolarów, czyli ok. 2400 złotych. Co ciekawe, nawet najtańszy iPhone wyposażony zostanie w ekran OLED. Droższe modele otrzymają panele o częstotliwości odświeżania obrazu na poziomie 120 Hz.

Źródło: Weibo