Instalki.pl » Aktualności » Hardware » Cena Xbox Series X w Polsce pozytywnie zaskakuje. Premiera 10 listopada
Środa, 09 Wrzesień 2020 14:59, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
Xbox Series S and Xbox Series X
Świetne wieści!

Microsoft dziś zapowiedział premierę konsol nowej generacji na 10 listopada. Marka konkurująca z PlayStation zaprezentowała również efekty współpracy z Electronic Arts, wprowadzając najlepsze tytuły EA do Xbox Game Pass Ultimate i Game Pass PC.

Pre-order na obie konsole ruszy 22 września. Xbox Series S dostępny będzie w cenie 1 349 zł, zaś Xbox Series X 2 249 zł.

Cena Xbox PL
Oficjalne ceny w Polsce / foto. Xbox

Użytkownicy Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Game Pass PC otrzymają bez dodatkowych kosztów dostęp do usługi EA Play już tej jesieni. Oznacza to, że członkowie Ultimate będą mogli cieszyć się ofertą EA Play na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S oraz na urządzeniach z Windows 10.

Xbox All Access również w Polsce


Kolejna dobra wiadomość. Usługa Xbox All Access będzie dostępna dla polskich fanów Microsoftu. Usługa najpierw wystartuje w ramach zestawów z konsolą Xbox One S w cenie 99 zł miesięcznie. Więcej informacji odnośnie setów z 9 generacją konsol będziemy mogli podać już wkrótce.

Jak działa Xbox All Access? W ramach opłaty abonamentowej (99 zł miesięcznie) gracz otrzymuje konsole Xbox One S z pakietem usług: Xbox Game Pass Ultimate (ponad 100 gier na konsole i PC, w tym tytuły zoptymalizowane na konsole nowej generacji), członkostwo EA Play umożliwiające granie w ponad 60 największych i najlepszych gier EA na konsole i komputery PC, możliwość grania w chmurze dzięki Project xCloud.Źródło: Xbox