Instalki.pl » Aktualności » Hardware » Samsung Galaxy Z Fold 2 na kolejnych grafikach. Wygląda lepiej niż poprzednik
Czwartek, 30 Lipiec 2020 10:54, Wpisany przez Piotr Malinowski
samsung galaxy fold z 2 12Może się podobać.

Jeśli myśleliście, że składane smartfony odeszły do lamusa, to grubo się myliliście. Część producentów nie ma zamiaru wycofywać się z produkcji futurystycznych urządzeń. Najlepszym przykładem jest niewątpliwie Samsung, który już za kilka dni zaprezentuje Galaxy Z Fold 2.

Zobacz również: Czy właśnie poznaliśmy wygląd Samsunga Galaxy Fold 2?


Za niecały tydzień, bo 5 sierpnia, odbędzie się wydarzenie Galaxy Unpacked, gdzie ukazane zostaną nowości od koreańskiego producenta. Internet rządzi się jednak swoimi prawami i praktycznie codziennie można natknąć się na kolejne nieoficjalne przecieki dotyczące nadchodzących sprzętów.

Samsung Galaxy Z Fold 2 będzie ładniejszy!


Samsung Galaxy Z Fold 2 to jeden z nich. Jak sugerują najnowsze grafiki, producent zdecydował się na widoczne zmiany w stosunku do poprzednika. Przede wszystkim przedni aparat pojawi się w formie popularnej dziś „dziurki”, co nieznacznie zwiększy obszar roboczy głównego wyświetlacza.Co jednak najważniejsze, mały zewnętrzny wyświetlacz zostanie zastąpiony pełnowymiarowym ekranem o przekątnej 6,23 cala (główny 7,3 cala). Teraz całość prezentuje się znacznie użyteczniej i estetyczniej. Tył urządzenia zdobić ma z kolei prostokątna wyspa z trzema aparatami.

galaxy fold 2 1Źródło: MySmartPrice

Plotki głoszą również, że sercem Galaxy Z Fold 2 zostanie chipset Snapdragon 865 Plus zasilany przez baterię o pojemności 4356 mAh. Nie pozostaje więc nic innego, jak czekać na 5 sierpnia. Wtedy – najprawdopodobniej – powyższe informacje zostaną potwierdzone/zanegowane przez Samsunga.

Źródło: MySmartPrice, Twitter / Foto. MySmartPrice