Instalki.pl » Aktualności » Hardware » Haylou T16 TWS to nowe, tanie słuchawki z aktywną redukcją szumów wspierane przez Xiaomi
Wtorek, 21 Lipiec 2020 11:40, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
Haylou T16 TWS
ANC nie musi być drogie.

XiaomiYoupin, czyli platforma crowdfundingowa znanej firmy, to miejsce, gdzie pojawia się bardzo ciekawe projekty. Kolejnym z nich jest produkt marki Haylou.

Słuchawki Haylou T16 nie wypróżniałyby się niczym szczególnym na tle poprzednich modeli marki gdyby nie jeden istotny szczegół - wsparcie dla technologii aktywnej redukcji szumów. Oczywiście w parze z zaawansowanymi funkcjami idzie niska cena, omawiany model wyceniono bowiem na 279 juanów (~ 155 zł).

2020-07-21 100352
Haylou T16

ANC dla każdego


Według producenta, głębokość redukcji szumów może osiągnąć nawet 35 dB. Zestaw wyposażono w przednie i tylne mikrofony z podwójnym sprzężeniem zwrotnym, które, mają aktywnie monitorować zewnętrzne szumy i generować sygnały korekcyjne.

Co ważne, użytkownicy będą mogli skorzystać z aż trzech trybów redukcji szumów. Oczywiście na pokładzie nie zabrakło wsparcia dla technologii Bluetooth 5.0, która powinna zapewnić lepszy zasięg i mniejsze zużycie energii.

Haylou T16 100411
Haylou T16

Etui ładujące dołączone do słuchawek obsługuje ładowanie przez port USB-C, a także ładowanie bezprzewodowe. Według producenta, słuchawki Haylou T16 TWS oferują nawet 6 godzin ciągłego odtwarzania na jednym ładowaniu. Dodatkowo, etui ładujące posiada akumulator 600 mAh, który może wydłużyć czas pracy urządzenia do 30 godzin.Z niecierpliwością czekamy aż tanie słuchawki z ANC Haylou T16 pojawią się w chińskich sklepach.

Warto też przypomnieć, że niedawno inna chińska marka, Tronsmart, wprowadziła do sprzedaży słuchawki Apollo Bold z systemem hybrydowego aktywnego tłumienia hałasu TrueWryer.

Źródło: XiaomiYoupin