Instalki.pl » Aktualności » Hardware » Sprzedaż Huawei Mate 30 Pro w Polsce będzie limitowana
Piątek, 06 Grudzień 2019 18:52, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
Huawei Mate 30 Pro debiutuje w Polsce
Huawei Mate 30 Pro debiutuje w Polsce.

Dziś rano podczas specjalnego wydarzenia dla mediów, polski oddział Huawei ogłosił, że smartfon Mate 30 Pro trafi do sprzedaży w naszym kraju. Producent zdecydował się jednak na dość zaskakujący ruch - sprzedaż będzie limitowana.

Dyrektor zarządzający Huawei CBG Polska Jefferson Zhang poinformował, że Mate 30 Pro został wprowadzony na polski rynek bo są konsumenci, którzy pragną go kupić i mieć możliwość osobistego sprawdzenia jego możliwości. To również ważny krok na drodze do budowy niezależnego ekosystemu bez usług Google.

Przedsprzedaż Mate 30 Pro ruszy 9 grudnia i potrwa do 15 grudnia. Smartfon będzie można kupić w cenie 4299 zł w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia oraz w oficjalnym sklepie internetowym Huawei – huawei.pl. Osoby, które zdecydują się na zakup w okresie przedsprzedaży, otrzymają bezprzewodowe słuchawki Huawei Freebuds 3 za 1 zł. Oferta będzie limitowana - na rynku pojawi się zaledwie 100 sztuk tego smartfona.

Huawei Mate 30 Pro

Na nabywców Mate 30 Pro czeka dodatkowa, dedykowana oferta VIP Serwis upoważniająca do: jednokrotnej, bezpłatnej wymiany ekranu i/lub plecków (obudowy tylnej telefonu) w przeciągu 6 miesięcy od daty zakupu, darmowej przesyłki door-to-door na naprawy gwarancyjne w Salonach Serwisowych Huawei (w tym jednorazowa wymiana ekranu i/lub plecków), osobnej linii na infolinii dedykowanej do wsparcia klientów Mate 30 Pro, możliwości konsultacji z personalnym konsultantem technicznym/produktowym, udziału w badaniach oraz podzielenia się opinią i spostrzeżeniami na temat użytkowania Mate 30 Pro.

Każdy, kto zdecyduje się na obecność w programie, będzie mógł skorzystać z dodatkowej oferty zakupu najnowszego smartwatcha z portfolio marki - Huawei Watch GT 2 - za 1 zł.

Huawei Mate 30 Pro bateria

Huawei buduje własny ekosystem


Kryzys polityczny i amerykańskie sankcje zmusiły chińskiego giganta to ukierunkowania się na własny ekosystem. Wygląda na to, że przyszłe smartfony Huawei będą dostarczane bez usług i aplikacji Google. Pierwszym tego typu urządzeniem jest omawiany Mate 30 Pro.

appgallery-pl

Czym jest ekosystem HMS?

HMS to autorskie rozwiązanie Huawei, które jest bazą dla ekosystemu Huawei, składającego się z takich usług jak Mobilna Chmura, Motywy, Przeglądarka i AppGallery. Ekosystem opiera się na warstwie technologicznej – HMS, składającej się z takich rozwiązań m.in. jak ID Huawei Authentication, Huawei Push, Huawei IAP, Huawei Adds.

Docelowo ekosystem Huawei będzie dostarczał więcej benefitów niż konkurencyjne rozwiązania, z naciskiem na tworzenie wartości dodanej dla klientów.

Źródło: Huawei