Instalki.pl » Aktualności » Hardware » Niespodzianka - pad z pierwszego Xboksa niebawem powróci!
Niedziela, 14 Styczeń 2018 11:12, Wpisany przez Amadeusz Cyganek
247053448
Klasyka na nowo.

Nie da się ukryć, że kolejne konsole Microsoftu miały szczęście do dobrych kontrolerów. Choć prym w tej kategorii wiedzie pad dołączony do Xboksa 360, to wielu graczy z rozrzewnieniem wspomina Duke'a, czyli kontroler dołączony do pierwszego Xboksa.

Jeśli należycie do grupy fanów tego drugiego kontrolera, to już wkrótce będziecie mogli skorzystać z jego możliwości i wygody obsługi. Microsoft zezwolił bowiem na wznowienie produkcji klasycznego pada do Xboksa. Seamus Blackley - jeden z projektantów stojących za stworzeniem tego właśnie pada - poinformował, że już wkrótce nowy Duke trafi do sprzedaży.

Jego cena będzie wynosić dokładnie 69,99 dolarów, a pad doczeka się niewielkich usprawnień. Sprzęt będzie nieco lżejszy oraz zostanie wyposażony w bumpery - ponadto na jego froncie znajdziemy wyświetlacz OLED, na którym prezentowana będzie animacja logo pierwszego Xboksa. Kontroler będzie współpracować zarówno z Xboksem One jak i z pecetami i niestety zabraknie łączności bezprzewodowej. Dla fanów pierwszego Xboksa to niewątpliwa gratka.

źródło: twitter