Instalki.pl » Aktualności » Hardware » Poznaliśmy polską cenę Xiaomi Mi 6. Jest dobrze! [Aktualizacja]
Środa, 12 Lipiec 2017 17:56, Wpisany przez Aleksander Piskorz
Mi6 cena pl
Będziecie zadowoleni.

Xiaomi Mi 6 to smartfon, który pierwotnie pojawił się w kwietniu tego roku i dopiero od kilku tygodni dostępny jest na azjatyckim rynku. Okazuje się jednak, iż już niedługo będziemy mogli się go spodziewać także w naszym kraju – i to w naprawdę przystępnej cenie!

Na stronie sklepu RTV Euro AGD znaleźć można model Mi 6 w wariancie z 64 GB pamięci wewnętrznej oraz 6 GB RAM, który został wyceniony na 1999 zł. Do tej pory, główny polski dystrybutor, czyli ABC Data, zazwyczaj przyjmował ceny, które równały 1 juana z 1 złotówką. Tym razem będzie nieco korzystniej dla użytkowników. Ten sam wariant Mi 6 na terenie Chin jest bowiem dostępny w cenie 2499 juanów.

Pułap cenowy poniżej 2 tysięcy złotych może spokojnie ustawić Xiaomi Mi 6 pośród konkurencji, jako naprawdę ciekawą alternatywę dla osób, które mimo wszystko chcą flagowca, a nie mają na tyle zasobnego portfela.

Mi6
Nie pozostaje nic innego, tylko po prostu kupić swój egzemplarz! Niestety, w tej chwili nie wiadomo kiedy sklep rozpocznie realizację zamówień przedsprzedażowych. Aktualnie dostępny jest jedynie kolor czarny, warto jednak pamiętać, że producent oferuje również obudowę niebieską oraz białą, a także wersję z wykończeniem ceramicznym. 

[Aktualizacja - 14-07-2017 godz. 14:27]
Mi 6 pojawił się również w ofercie sklepu x-kom gdzie wyceniono go na 1 998,00 zł. Dokładnie złotówkę mniej niż w RTV Euro AGD jednak nie to jest najważniejsze. W odróżnieniu od pierwszego źródła, x-kom podaje datę rozpoczęcia wysyłki zamówień, nastąpi ona 1 września. Osoby, które kupią Mi 6 z polskiej dystrybucji w przedsprzedaży muszą zatem uzbroić się w cierpliwość bowiem na smartfon trzeba poczekać jeszcze półtora miesiąca.

Podstawowe dane Mi 6:
  • Wyświetlacz 5,15 cala, 1920 x 1080 pikseli
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 835 MSM8998, ośmiordzeniowy 4 x 2,45 GHz + 4 x 1,9 GHz
  • System operacyjny Android 7 Nougat
  • Pamięć RAM 6 GB
  • Pamięć wbudowana 64 GB
  • Aparat foto 2 x 12 Mpix
  • Komunikacja Wi-Fi, Wi-Fi Direct, DLNA, NFC, USB, Podczerwień (IrDA), Bluetooth 5.0
  • Pojemność baterii 3350 mAh

Źródło: RTV Euro AGD