Instalki.pl » Aktualności » Hardware » Xiaomi z oficjalnym dystrybutorem w Polsce. Znamy ceny i dostępne modele!
Czwartek, 22 Wrzesień 2016 11:25, Wpisany przez Wojtek Onyśków
xiaomi mi5
Smartfony z Chin trafią do polskich sklepów.

Firma ABC Data poinformowała, że stała się pierwszym oficjalnym dystrybutorem dobrze znanej marki Xiaomi w Unii Europejskiej. Początkowo sprzedaż rozpocznie się w Polsce, jednak w planach jest rozwój na region Europy Centralnej i Wschodniej.

Na początek w ofercie ABC Data pojawią się trzy smartfony: Xiaomi Mi 5, Redmi Note 3 oraz Redmi 3S. Sugerowane ceny wynoszą odpowiednio 1799 zł, 999 zł oraz 699 zł.

Firma zapewnia, że już w przyszłym roku do sprzedaży trafią kolejne gadżety Xiaomi - opaski fitness, sprzęt audio i przenośne ładowarki do urządzeń mobilnych.

- Xiaomi należy do najszybciej rozwijających się producentów na świecie. W ciągu kilku lat przekształcił się w globalnego dostawcę. Tym bardziej cieszymy się, że ABC Data jest pierwszym oficjalnym dystrybutorem marki Xiaomi nie tylko w Polsce, ale też w Unii Europejskiej. Jestem przekonana, że produkty naszego partnera będą się cieszyć ogromną popularnością. Są one wysokiej jakości, eleganckie i do tego przystępne cenowo - tłumaczy Ilona Weiss, prezes zarządu ABC Data.

Sprzedaż urządzeń rozpoczyna się już dzisiaj. Początkowo smartfony będą dostępne wyłącznie w sklepie X-KOM, jednak firma obiecuje poszerzanie listy partnerów. Niewykluczone, że trafią też do ofert polskich telekomów.

Źródło: ABC Data