Instalki.pl » Aktualności » Hardware » Pierwsze tablety od Prestigio już kompatybilne z Windows 10
Środa, 24 Czerwiec 2015 12:54, Wpisany przez Wojtek Onyśków
Visconte3
Marka Prestigio poinformowała, że dwa tablety z serii Visconte poprawnie przeszły testy kompatybilności z platformą Windows 10. Oznacza to, że posiadacze tych urządzeń po oficjalnej premierze Dziesiątki, która nastąpi 29 lipca, będą mogli pobrać nowy system i cieszyć się niedostępnymi dotąd rozwiązaniami.

Prestigio Visconte 3 oraz Visconte Quad to pierwsze dwa tablety, które pomyślnie przeszły testy w Microsoft Technology Center w Bostonie. Oznacza to, że bez problemu mogą one pracować w oparciu o system Windows 10. Zarówno obecni, jak i nowi posiadacze tych urządzeń po premierze systemu będą mogli wybrać, czy chcą przeprowadzić aktualizację, czy też wolą pozostać przy obecnej wersji.

Chcąc przeprowadzić aktualizację na wspomnianych tabletach, należy po 29 lipca udać się na stronę - windows.com/windows10upgrade.

Przypomnijmy, iż zarówno Visconte 3, jak i Visconte Quad jest już dostępny w regularnej sprzedaży. Pierwszy z wymienionych tabletów oferuje wyświetlacz o przekątnej 10,1 cali, natomiast drugi jest bardziej kompaktowym rozwiązaniem z 8-calowym wyświetlaczem.

Źródło: Prestigio