Instalki.pl » Aktualności » Hardware » PlayStation 4 zadebiutuje pod koniec listopada
Środa, 21 Sierpień 2013 08:36, Wpisany przez Wojtek Onyśków

ps4 official

Sony podczas wczorajszej konferencji rozpoczynającej targi Gamescom poinformowało, że ich najnowsza konsola - PlayStation 4, zadebiutuje już 29 listopada. Dowiedzieliśmy się także kilku ciekawych szczegółów dotyczących premiery.

Ustalona cena za konsolę pozostała niezmieniona - wciąż jest to odpowiednio 399 dolarów lub 399 euro w zależności od regionu. PS4 zadebiutuje w 32 krajach, wśród których znalazła się również Polska.

Wraz z konsolą użytkownicy otrzymają demo technologiczne PlayRoom, które zaprezentuje możliwości nowej maszynki, jak również zapozna nas z funkcjami kontrolera DualShock 4 oraz kamerki PS4 Eye. W zestawie znajdziemy również kupon na 14 dni subskrypcji PlayStation Plus. Począwszy od dzisiaj, każdy użytkownik, który wykupi rok abonamentu, dostanie kolejne 90 dni w prezencie.

Sony poinformowało również, że ilość zamówień przedpremierowych na ich konsolę przekroczyła milion sztuk. Jest to wynik godny pozazdroszczenia.

Korzystając z okazji, japońska firma obniżyła cenę PS Vita o 50 dolarów. Będzie ją można kupić w naszym kraju za około 800 złotych, co jest już dość atrakcyjną ofertą, zważając na możliwości, jakie zaoferuje w połączeniu z PS4.

Zdaje się, że tegoroczne święta Bożego Narodzenia będą wyjątkowo obfite dla graczy, którzy wyczekują konsol nowej generacji. Zapowiada się kilka naprawdę gorących miesięcy.

Źródło: Sony