Instalki.pl » Aktualności » Hardware » Samsung pracuje nad nowym telefonem z Windows Phone 8
Wtorek, 20 Sierpień 2013 10:44, Wpisany przez Wojtek Onyśków

ativ

Samsung kojarzy się głównie z high-endowymi rozwiązaniami opartymi na systemie Android, z Galaxy S4 na czele. Nie należy jednak zapominać, że południowokoreański producent wypuścił również telefony na Windows Phone. Jak się okazuje, w niedalekiej przyszłości możemy się spodziewać kolejnego urządzenia opartego na charakterystycznych kafelkach.

W sieci pojawiły się informacje na temat nowej konstrukcji z Windows Phone na pokładzie. Nie jest ona jednak w żaden sposób powiązana z serią ATIV S. Można się zatem spodziewać całkowitego odcięcia zarówno pod względem designu, jak i specyfikacji technicznej.

Według danych pochodzących z serwisu GFX Bench nowy telefon Samsunga będzie posiadał wyświetlacz działający w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. SGH-I187 zostanie wyposażony w dwurdzeniowy procesor ARM oraz układ graficzny Adreno 305. W smartfonie prawdopodobnie nie uświadczymy najnowszej aktualizacji Windows Phone - GDR3.

samsung windowsphone
Nie wiadomo również, czy SGH-I187 zostanie zaprezentowany wraz z innymi urządzeniami Samsunga, podczas specjalnej konferencji zaplanowanej na 4 września w Berlinie.

Źródło: GFX Bench