Instalki.pl » Aktualności » Gry » Polski streamer Izak zdradził, ile wydał na Steamie. Kwota jest porażająca
Niedziela, 05 Luty 2023 08:34, Wpisany przez Maksym Słomski
izak ile wydal na steam
Można sobie za to kupić niesamowite rzeczy.

Piotr 'Izak' Skowyrski to streamer znany polskim internautom przede wszystkim z czasów świetności gry Counter-Strike: Global Offensive. Izak nie tylko gra, ale przy okazji komentuje rozgrywki od ponad dziesięciu lat. Wiele osób pytało Izaka o to, ile pieniędzy wydał na platformie dystrybucji cyfrowej Steam na przestrzeni wszystkich tych lat. W końcu uwielbiał on kupować nie tylko skrzynki w CS:GO i skórki do broni, ale także inne rzeczy. Piotr Skowyrski w końcu odpowiedział na to pytanie.

Ile Izak wydał na Steam?


W trakcie swojego niedawnego streama na platformie Twitch Izak zdradził fanom, ile wydał na zakupy na Steamie przez ostatnie lata. Wszyscy wiedzieli, że kwota nie może być mała, ale nikt nie spodziewał się chyba ujrzeć sumy, za jaką da się bez większego problemu kupić przyzwoite mieszkanie.

Wydatki Izaka na Steam w podziale na kategorie wyglądają następująco:

Zakupy w sklepie: 28149,99 złotych
Zakupy na rynku społeczności: 83494,76 złotych
Prezenty: 5687,18 złotych
Zakupy w grach: 167489,42 złotych

Łącznie daje to astronomiczną kwotę 284821 złotych. Jak widać najwięcej pieniędzy Izak poświęcił na kupno przedmiotów kosmetycznych w grach. Chodzi oczywiście o skiny i skrzynki w Counter-Strike: Global Offensive.Czy Piotr "Izak" Skowyrski trwonił swoje oszczędności? Pojawiły się takie głosy wśród miłośników działalności Polaka, ale jest to podejście absolutnie bezrefleksyjne. Gdyby Izak nie inwestował w ten sposób w swoją karierę, prawdopodobnie nigdy nie zdobyłby takiej popularności, jaką może się cieszyć obecnie lub mógł przez minione lata.

A jak tam Wasze saldo wydatków na Steam? Najwięcej wydaliście na gry, czy może na mikrotransakcje w grach?

Źródło: Twitch @izakooo