Instalki.pl » Aktualności » Gry » ARK: Survival Evolved i Gloomhaven za darmo w Epic Games Store
Czwartek, 22 Wrzesień 2022 18:28, Wpisany przez Jan Domański
ARK: Survival Evolved i Gloomhaven za darmo w Epic Games StoreŚwietny survival i turowe RPG na bazie planszówki.

Platforma Epic Games Store znów rozdaje naprawdę ciekawe tytuły. Jeden z nich jest dużym wysokopółkowym hitem, a drugi mniejszą, ale wciąż przyjemną grą RPG z turowym systemem walki. Co ciekawe to adaptacja planszówki. Jednak główne danie jest powtórką, więc możliwe, że będąc od dawna fanami rozdawnictwa Epic Games Store, macie już ARK: Survival Evolved w swojej bibliotece.

ARK: Survival Evolved, czyli sanboxowy symulator przetrwania online z dinozaurami


Jak możecie przeczytać na karcie produktu w Epic Games Store - "Zdany na własne siły u brzegu tajemniczej wyspy, musisz nauczyć się, jak przetrwać. Wykorzystaj swoją przebiegłość, aby zabić lub oswoić pradawne stworzenia żyjące na wyspie oraz spotkaj się z innymi graczami, aby przetrwać, dominować… i uciec!"


Popularny survival online, do którego możecie też dobrać za darmo kilka DLC. Chodzi o takie dodatki jak ARK Modkit, Fjordur - ARK Expansion Map, Lost Island - ARK Expansion Map, The Center - ARK Expansion Map, Valguero - ARK Expansion Map oraz Crystal Isles - ARK Expansion Map.

Gloomhaven - turowa adaptacja planszowej gry RPG


Według opisu z Epic Games Store (w luźnym tłumaczeniu) - "Gloomhaven to taktyczna gra RPG i cyfrowa adaptacja strategicznej gry planszowej autorstwa Isaaca Childresa. Osadzona w unikalnym średniowiecznym uniwersum dark fantasy, Gloomhaven nagradza strategiczne planowanie i rozwiązywanie problemów. Zmierz się z tym mrocznym światem w pojedynkę lub w kooperacji online dla maksymalnie 4 graczy!"


"Przemierzaj świat w grupie od 2 do 4 najemników. Każda z 17 unikalnych postaci posiada własne umiejętności i ponad 1000 różnych zdolności do opanowania! Przygotuj swoją talię kart umiejętności przed wyruszeniem na eksplorację mrocznych jaskiń i strasznego lasu Gloomhaven wypełnioną zadaniami i różnymi wydarzeniami. Po wejściu do lochu, zaangażuj się w taktyczną walkę w systemie turowym, wybierając dwie karty dla każdego najemnika na każdą turę. Możesz użyć tylko górnej połowy jednej i dolnej połowy drugiej, więc planuj odpowiednio!"

Odbierz bezpłatnie dwie gry i DLC na Epic Games Store w oczekiwaniu na kolejne darmówki


Omawiane produkcje możecie dopisać do swojego konta Epic Games Store całkowicie za darmo. Wystarczy, że wejdziecie na ich karty produktów (pod tymi linkami dla ARK: Survival Evolved oraz Gloomhaven) i po zalogowaniu się klikniecie na przycisk z podpisem "Pobierz". Po kilku kolejnych ekranach, zyskacie całą opisywaną zawartość na stałe i to bez wydawania ani złotówki. Dla każdego tytułu trzeba przeprowadzić wszystko oddzielnie. Alternatywnie można poszukać gier w dziale sklepu launchera Epic Games (pobierz z naszej bazy).

ARK: Survival Evolved i Gloomhaven za darmo w Epic Games Store
Epic Games Store zaserwuje dwie nowe gry zupełnie za darmo także w przyszłym tygodniu / Foto: Epic Games Store (własne)

Macie na to tak jak zawsze tydzień do kolejnego czwartku 29 września do godziny 17:00. A już za 7 dni Epic Games Store zaserwuje w pełni za darmo imprezowy platformer Runbow i The Drone Racing League Simulator, czyli oficjalny symulator wyścigów dronami.

Zobacz również: Oszacowaliśmy polskie ceny wieloosobowej subskrypcji Xbox Game Pass Friends and Family

Źródło i foto: Epic Games Store / własne