Instalki.pl » Aktualności » Gry » Torchlight Infinite to alternatywa dla Diablo Immortal - także na PC
Czwartek, 22 Wrzesień 2022 15:19, Wpisany przez Maksym Słomski
Torchlight Infinite
Darmowa gra hack'n'slash.

Diablo Immortal cieszy się umiarkowanym szacunkiem graczy, choć Blizzard na wypełnionej po brzegi mikropłatnościami grze z pewnością nieźle wychodzi finansowa. Jeśli mobilny wariant Diablo nie przypadł Ci do gustu, to istnieje spora szansa, że spodoba Ci się Torchlight Infinite. Darmowa produkcja zostanie udostępniona już za trzy tygodnie - pojawi się zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i komputerach osobistych. Gra podobna do Diablo Immortal może spodobać się milionom graczy z całego świata.

Torchlight Infinite to alternatywa dla Diablo Immortal


Torchlight to seria gier z gatunku hack'n'slash, które od lat stanowią miłą odmianę dla sagi Diablo. Jej twórcy postanowili odpowiedzieć również na Diablo Immortal przeznaczone na smartfony i tablety. W skład ekipy odpowiedzialnej za Torchlight Infinite wchodzi nawet David Brevik, były prezes Blizzard North, który maczał palca w procesie tworzenia Diablo 1 i Diablo 2. Informację taką przekazano na Twitterze, 20 września.


To dobrze zwiastuje, podobnie z resztą jak najnowszy zwiastun Torchlight Infinite, zapowiadający otwarte testy beta.Akcja Torchlight Infinite rozgrywać się będzie w 200 lat po wydarzeniach z Torchlight II. Gracze przemierzać będą krainę Leptis, której zagrażają siły zła. Oczywiście nie o fabułę tutaj chodzi, a gromadzenie coraz cenniejszego ekwipunku. Do wyboru grający otrzymają kilka klas postaci, różniących się od siebie stylem walki oraz profesjami. Nie zabraknie licznych zadań do wykonania oraz nieprzebranych hord potworów do pokonania. Lootem da się handlować z innymi graczami.

Premiera Torchlight Infinite w wersji beta odbędzie się już 12 października tego roku. Dostęp do gry uzyskają osoby korzystające z urządzeń z systemem iOS i Android, a także użytkownicy platformy Steam. W tytule pojawi się międzyplatformowy crossplay. Świetna informacja.

Źródło: Torchlight