Instalki.pl » Aktualności » Gry » Kultowe Tom Clancy’s Ghost Recon za darmo. Ubisoft świętuje 20-lecie serii
Środa, 06 Październik 2021 13:06, Wpisany przez Piotr Malinowski
ghost recon za darmo 1
Warto odebrać.

Ubisoft udostępniło zupełnie za darmo Tom Clancy’s Ghost Recon, czyli pierwszą odsłonę popularnej serii gier taktycznych. Wszystko to z okazji 20-lecia cyklu. Przy okazji zapowiedziano osadzoną w uniwersum produkcję z gatunku battle royale – ta została powitana przez fanów skrajnie negatywnymi oceniani.

Ubisoft udostępnia za darmo pierwsze Ghost Recon


Nie da się ukryć, że seria gier sygnowana nazwiskiem Tom Clancy jest niezwykle popularna. Niestety Ubisoft niekoniecznie słucha fanów i z roku na rok tworzy projekty coraz bardziej nieprzypadające im do gustu. Mimo wszystko warto zainteresować się najnowszą ofertą – zwłaszcza jeśli nie mieliście do czynienia z początkowymi odsłonami cyklu.

Do 11 października odebrać można grę Tom Clancy’s Ghost Recon na PC z 2001 roku. W tym celu należy udać się na dedykowaną stronę, zalogować się do konta Ubisoft i przypisać produkcję do biblioteki. Nic bardziej prostszego.

Opis fabularny tytułu brzmi z kolei następująco: Europa Wschodnia, 2008 rok. Wojna wybuchła na granicach Rosji i los świata wisi na włosku. Właśnie wtedy nadeszło wezwanie dla Duchów: elitarnej garstki specjalnie wyszkolonych żołnierzy Zielonych Beretów, uzbrojonych w najnowszą technologię i wyszkolonych w posługiwaniu się najbardziej śmiercionośną bronią.

 
To jednak nie wszystko, co przygotował wydawca. Również do 11 października przypisać do konta można dodatek Fallen Ghosts do gry Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands. Tutaj jednak platform do wyboru jest kilka – Ubisoft Connect, Epic Games Store, Google Stadia, PlayStation 5 oraz Xbox One. Wystarczy udać się na dedykowaną stronę i postępować zgodnie z instrukcją.

Opis fabularny dodatku: Ścigana przez zhańbionych dawnych członków sił specjalnych, którzy stworzyli własną armię, twoja drużyna będzie musiała walczyć ciężej niż kiedykolwiek, aby ukończyć tę misję. Walcz z nowym, potężnym wrogiem, naucz się nowych umiejętności i odblokuj wyjątkową broń, aby ukończyć misję.


Czasu na odebranie produkcji jest niewiele, więc należy się pospieszyć. Dodatkowo warto spojrzeć na zwiastun Tom Clancy’s Ghost Recon Frontline – zapowiedzianej właśnie darmowej produkcji battle royale. Liczba negatywnych ocen mówi chyba wszystko o tym, co myślą o tego typu grze fani.


Źródło i foto: Ubisoft