Instalki.pl » Aktualności » Gry » Cyberpunk 2077 wreszcie powrócił do cyfrowej oferty Sony PlayStation Store
Poniedziałek, 21 Czerwiec 2021 15:05, Wpisany przez Jan Domański
Cyberpunk 2077 znów dostępny w cyfrowym sklepie Sony PS StoreZnów możecie kupić Cyberpunka na konsole Sony.

Już w ubiegłym tygodniu CD Projekt zapowiadał powrót Cyberpunka 2077 na PS Store. Jak widać wszystko zostało dopełnione i gra zgodnie z treścią raportu giełdowego faktycznie znów od kilku godzin znajduje się w ofercie cyfrowego sklepu gier Sony PlayStation Store.

CD Projekt chwali się dostępnością gry Cyberpunk 2077 w sklepie Sony, ale zaleca mocniejsze konsole


Dostępna jest ponownie dla posiadaczy konsol takich jak Sony PlayStation 4, Sony PlayStation 4 Pro oraz w ramach systemu wstecznej kompatybilności Sony PlayStation 5. O fakcie poinformował CD Projekt na swoich profilach społecznościowych powiązanych z Cyberpunkiem 2077. Jednak firma zaznacza, zgodnie z wcześniejszymi zaleceniami wystosowanymi także przez Sony, że najlepsze wrażenia zapewnią Sony PS4 Pro i Sony PS5. Standardowa edycja PS4 ma mniejszą moc obliczeniową i możliwe są zauważalne spadki płynności podczas rozgrywki.

Cyberpunk 2077 znów dostępny w cyfrowym sklepie Sony PS Store
Oficjalne komunikaty umieszczone na Twitterze o powrocie Cyberpunka 2077 na PS Store / Foto: Instalki.pl - CyberpunkGame @ Twitter

Firma podkreśliła, że wciąż pracuje nad kolejnymi usprawnieniami stabilności i wydajności, więc sytuacja na PS4 zapewne jeszcze poprawi się w przyszłości. Zapewniono też, że w drugiej połowie 2021 roku (w sumie już ją mamy) zostanie wydane specjalna edycja next gen przygotowana z myślą o PlayStation 5, która będzie darmowa dla wszystkich posiadaczy standardowego wydania z PlayStation 4 (zgodnego także z PS5). Podobny ruch planowany jest też dla edycji dedykowanej Xbox Series X i Xbox Series S. Także gracze mający swoją standardową kopię dla Xbox One (w tym Xbox One X) mogą liczyć na bezpłatną next-genową aktualizację.

Zobacz również: Cyberpunk 2077 otrzymał patch 1.23. Optymalizacje działanie i liczne poprawki w zadaniach

Źródło i foto: CyberpunkGame @ Twitter