Instalki.pl » Aktualności » Gry » Battlefield 4 z ogromnym zainteresowaniem. EA rozdaje darmowe DLC
Poniedziałek, 21 Czerwiec 2021 11:06, Wpisany przez Piotr Malinowski
battlefield 4 dlc darmowe Nietypowa reakcja fanów.

Nie tak dawno mieliśmy do czynienia z oficjalną zapowiedzią gry Battlefield 2042. Większość fanów zareagowała pozytywnie na pierwszy zwiastun, co przyczyniło się do wzrostu zainteresowania samą marką. Użytkownicy szturmem rzucili się na poprzednie odsłony.

Battlefield 4 zyskał nowe życie


Najbardziej zyskał Battlefield 4. Gracze masowo zaczęli wchodzić na serwery, co niestety przyczyniło się do ogromnych kolejek. Electronic Arts zareagowało dosyć szybko na problem i zdecydowało się na zwiększenie przepustowości. W ten sposób przyciągnięto jeszcze więcej osób. Nic więc dziwnego, iż wydawca postanowił wykorzystać taką okazję.

Na platformie Steam udostępniony został bezpłatnie pakiet DLC „Battlefield 4 Vehicle Shortcut Bundle”. Jak możemy wyczytać z jego opisu:

Kupując zestaw ulepszeń pojazdów, uzyskasz natychmiastowy dostęp do ulepszeń dla pojazdów lądowych, wodnych i powietrznych ze wszystkich poziomów gry podstawowej. Zestaw zawiera pakiet ulepszeń lądowych i wodnych oraz pakiet ulepszeń powietrznych. Nieważne, czy dopiero zaczynasz przygodę z Battlefield 4, czy chcesz nadrobić stracony czas – dzięki pakietom szybkiego dostępu bez trudu dotrzymasz kroku weteranom Battlefield. Otrzymasz dostęp do potężnego wyposażenia oraz premii, których zdobycie wymagałoby długich godzin gry.


Regularna cena dodatku wynosi 54,99 złotych, więc mówimy o naprawdę świetnej ofercie. Oczywiście raczej mało osób skusi się na kupno podstawowej wersji gry wyłącznie z racji darmowego zestawu ulepszeń pojazdów, ale z pewnością promocja utrzyma przy produkcji część graczy, którzy postanowili do niej wrócić.

Sam dodatek zgarnąć można do 28 czerwca, do godziny 19:00 – jest jeszcze więc nieco czasu. Jeśli zaś nie interesują Was poprzednie odsłony cyklu, to przypominamy, iż premiera Battlefield 2042 odbędzie się już 22 października 2021 roku. Gra zadebiutuje na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Źródło: Steam / Foto. EA