Instalki.pl » Aktualności » Gry » Premier Polski pojawi się w oficjalnym DLC do gry Tekken 7
Niedziela, 21 Luty 2021 12:10, Wpisany przez Piotr Malinowski
tekken 7 premier 1
Niespodziewane ogłoszenie.

Od premiery gry Tekken 7 minęły ponad trzy lata. Mimo to produkcja jest nieustannie rozwijana – między innymi poprzez wprowadzanie nowych postaci w formie płatnych DLC. Właśnie doczekaliśmy się zapowiedzi kolejnego tego typu dodatku. Cóż, jego zawartość nieco zaskoczyła użytkowników.

W Tekkenie zawalczysz Premierem Polski


Jak się okazuje, DLC oznaczone numerem 18 wprowadzi opcję walki jako… Premier Polski. Nie będziemy mieli tu do czynienia z konkretnym historycznym bohaterem, lecz fikcyjną kobietą, która – podobno – nie jest na nikim wzorowana. Gracze jednak poddają tę kwestię w wątpliwość. Zresztą, zobaczcie sami:


Zwiastun postaci jest dosyć krótki i tak naprawdę nie ukazuje nawet jej pełnej twarzy. Mamy jednak do czynienia z przebitkami z Polski oraz pełnym rodzimym udźwiękowieniem, co niewątpliwie zasługuje na uznanie i potęguje immersję.

Przedstawiciele Bandai Namco argumentują swoją decyzję obecnością kilku kobiet obejmujących stanowisko Premiera w naszym kraju na przestrzeni dziejów. Ważną kwestią jest tu także współpraca z Polską Ambasadą, która miała przyczynić się do „wysokiej jakości” procesu tworzenia całej akcji. Plany implementacji wojownika z Polski pojawiły się już ponad rok temu, lecz nie sądzono, że będzie to przedstawiciel rządu.

Społeczność graczy Tekkena zapewne nie spodziewała się takiego ogłoszenia. Niektórzy uznali nawet go za przedwczesny żart z okazji Prima Aprilis. DLC jest jednak rzeczywistością i zadebiutuje wczesną wiosną tego roku, więc stosunkowo niedługo.

Źródło i foto: YouTube (Bandai Namco)