Instalki.pl » Aktualności » Gry » Chcesz kupon 40 złotych na Epica? Odbierz darmowy Rocket League
Wtorek, 15 Wrzesień 2020 22:39, Wpisany przez Jan Domański
Rocket LeagueBierzesz za darmo i jeszcze ci dopłacają.

Jakich czasów dożyliśmy. Wybrzydzamy na darmowe gry z Epic Games Store, jeśli nie ma nic ciekawego, albo jest za mało pozycji. Dostajemy ogrom bezpłatnych tytułów w czasowych promocjach na różnych platformach czy tytuły free 2 play, ale niekoniecznie z ważnymi dla rozgrywki mikropłatnościami (a tylko kosmetycznymi dodatkami za realne pieniądze). Teraz Epic Games poszedł o krok dalej.

Epic Games znów mocno zachęca graczy


Też używacie takiego powiedzenia po nietrafionym zakupie czy wypróbowaniu czegoś, że nie wzięlibyście tego za darmo, jeszcze musieliby wam dopłacić? No cóż, Epic Games właśnie tak robi. Nie chodzi o tak straszną grę, do której trzeba przymuszać, ale popularny i dobry tytuł. To tylko dodatkowa z promocja, która powinna dołożyć zainteresowanych graczy.


Nie mniej Epic Games i tak zarobi na tym "dopłacaniu do odbioru darmowej gry". Jakim cudem? Naszym "dopłacaniem" jest kupon na 10 dolarów, który możemy użyć tylko w sklepie Epic Games Store. O darmowym Rocket League wiadomo było już od pewnego czasu, więc tak czy inaczej jego losy były przesądzone. Za to kupon może skłonić graczy do zakupów w sklepie Epic Games, których normalnie by nie dokonali. Sam nawet myślę o poczekaniu na darmowy Rocket League i kupieniu po otrzymanej specjalnej zniżce Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2, a normalnie czekałbym na jakieś wyprzedaże.

Darmowy Rocket League i jeszcze 40 zł do tego


Mimo wszystko i tak muszę uzbroić się w cierpliwość, bo akcja z kuponem za odebranie Rocket League startuje wraz z premierą gry na tej platformie, czyli 23 września i potrwa do 23 października. Jeśli w tym czasie dopiszemy Rocket League do swojego konta Epic Games Store, dostaniemy kupon warty 10 dolarów, który możemy wydać na gry i dodatki w sklepie na tej samej platformie - o ile ich wartość wynosi przynajmniej 14,99 dolarów. Zapewne przełoży się to tak jak ostatnio odpowiednio na zniżkę 40 złotych za pozycję o wartości co najmniej 59,99 złotych. Wygrywamy my jako gracze mając darmową grę (a podwójnie, jeśli chcieliśmy i tak coś kupić wykorzystując zniżkę), ale też Epic Games Store o ile faktycznie wykorzystamy kupon.


Nie licząc bardzo atrakcyjnej akcji na platformie ojców Fortnite, w Rocket League wkrótce zajdą też pewne zmiany wraz z nową jutrzejszą aktualizacją. Dzięki niej będzie można jeszcze przed publikacją na Epic Games połączyć swoje konto Rocket League właśnie z tą platformą i aktywować multiplatformowe rozgrywki. Poza tym będzie można odebrać nowe przedmioty, jeśli mamy już Legacy Status czy skorzystać ze zniżki na 5 proc. we wbudowanym sklepie jeśli posłużymy się Creator’s code danego twórcy.

Zobacz również: Lubisz kolej? Nowe tytuły w Epic Games Store za darmo!

Źródło i foto: rocketleague.com