Instalki.pl » Aktualności » Gry » Gra LEGO Ninjago Movie za darmo na PC, Xbox One i PlayStation 4
Piątek, 15 Maj 2020 11:56, Wpisany przez Piotr Malinowski
lego ninjago free
Nic tylko brać.

Coraz więcej gier wideo udostępnianych jest zupełnie za darmo. Mowa tu m.in. o Grand Theft Auto V czy POSTAL. Zapewne wiele osób ucieszy się z faktu, że już dziś o godzinie 14:00 rozpocznie się kolejna promocja. Jak możemy wyczytać z informacji opublikowanych na stronie SteamDB, na platformie od Valve zgarnąć będzie można LEGO Ninjago Movie.

Jeśli szukacie odskoczni od poważnych tytułów i chcecie się nieco rozluźnić, to z pewnością zbliżająca oferta przypadnie Wam do gustu. Ta wydana w 2017 roku produkcja z serii LEGO zebrała niemalże same pozytywne opinie i przez część użytkowników nazywana jest najlepszą grą tego typu w historii. Promocja na Steam rozpoczęła się dziś o 14:00 i zakończy 22 maja o 8:00.Nieco bardziej spieszyć się muszą posiadacze konsol Xbox One oraz PlayStation 4. LEGO Ninjago Movie można zgarnąć z Microsoft Store oraz PlayStation Store już teraz. Opcja ta przepadnie jednak o północy. Warto więc nie zwlekać i skorzystać z oferty już teraz. Warto!

Nie lubicie produkcji z cyklu LEGO? Spokojnie – podobno już od 21 maja w Epic Games Store odebrać będzie można… Civilization VI. Maj to naprawdę świetny okres dla graczy.

Źródło: Steam DB / Microsoft Store, Zdjęcie otwierające: Warner Bros