Instalki.pl » Aktualności » Gry » Civilization VI i Ark Survival Evolved za darmo w Epic Games Store? [PLOTKA]
Piątek, 15 Maj 2020 10:42, Wpisany przez Piotr Malinowski
epic games za darmo 1
Promocja za promocją…

 Epic Games Store to platforma, na której ostatnio niezwykle dużo się dzieje. Wczoraj cyfrowy sklep nie wytrzymał obciążenia serwerów w momencie udostępnienia za darmo Grand Theft Auto V. Swoją drogą – jeśli jeszcze nie mieliście okazji przypisać gry do swojej biblioteki, to spieszcie się, bowiem promocja kończy się 21 maja.

Nie oznacza to, że potem Epic Games Store da sobie na wstrzymanie – bynajmniej! Na portalu Reddit udostępnione zostało bowiem zdjęcie prezentujące „plan rozdawniczy” na najbliższe kilka tygodni. Według opublikowanej grafiki, od 21 do 28 maja odebrać będzie można za darmo grę Civilization VI.

epic za darmoŹródło: Reddit

Potem promocja obejmie zestaw Borderlands: The Handsome Collection (28 maja – 4 czerwca) – w jego skład wchodzą odświeżone wersje dwóch pierwszych części kultowej serii. Od 4 czerwca dostępne ma być z kolei za 0 złotych Ark Survival Evolved – gra niezwykle dobrze oceniana i dostępna np. obecnie na Steamie za 179 złotych.

Jeśli plotki się potwierdzą, to Epic Games pobije chyba wszelkie rekordy, jeśli chodzi o częstotliwość udostępniania tak świetnych produkcji. Na potwierdzenie doniesień nie będziemy musieli czekać zbyt długo, bo zapewne do 21 maja.

Źródło: Reddit / Zdjęcie otwierające: Take-Two Interactive Software; Studio Wildcard