Instalki.pl » Aktualności » Gry » POSTAL to klasyk, który możecie teraz zgarnąć za darmo na Steam
Piątek, 15 Maj 2020 11:01, Wpisany przez Piotr Malinowski
postal za darmo 1Warto skorzystać z promocji.

 Ostatnimi czasy trudno szukać tygodnia, w którym nie byłaby udostępniana za darmo żadna gra wideo. Największym darczyńcą jest niewątpliwie Epic Games – w cyfrowym sklepie producenta odebrać możemy aktualnie… Grand Theft Auto V. Warto jednak spojrzeć także na „drugi front”.

Firma Running With Scissors poinformowała, że na Steamie trwa właśnie dosyć interesująca promocja. Gra POSTAL została bowiem „przeceniona” na 0 zł, co oznacza, że każdy chętny użytkownik może odebrać teraz kopię kultowej produkcji zupełnie za darmo.Tytuł miał swoją premierę w 1997 roku i z pewnością nie został pokochany przez wszystkich.
Gra została zakazana w ponad dziesięciu krajach ze względu na mnogość brutalnej i sadystycznej przemocy. Dla wielu osób POSTAL to jednak jedna z ulubionych gier, przy której spędzili w dzieciństwie mnóstwo godzin.

Jeśli chcecie odbyć nostalgiczną podróż lub spróbować swoich sił w POSTAL po raz pierwszy, to macie ku temu właśnie idealną okazję. Wystarczy udać się TUTAJ i przypisać produkcję do biblioteki Steam. Nie wiadomo do kiedy trwa promocja, więc warto się pospieszyć!

Źródło: Steam / Zdjęcie otwierające: Steam