Instalki.pl » Aktualności » Gry » GTA V na PC za darmo! Sprawdź, jak odebrać grę
Czwartek, 14 Maj 2020 07:53, Wpisany przez Piotr Malinowski
epic gta v 2
Okazja, która pewnie się nie powtórzy.

Wczoraj internet obiegła plotka, że gra Grand Theft Auto V zostanie udostępniona za darmo w Epic Games Store. Wieść pochodziła z „zaufanego” źródła, lecz wszyscy i tak oczekiwali na jej oficjalne potwierdzenie. Zostało ono opublikowane jednak nieco przedwcześnie.

Na oficjalnym Twitterze cyfrowego sklepu pojawiła się bowiem reklama zwiastująca tytułową promocję. Musiało dojść do niefortunnej pomyłki, gdyż post został szybko usunięty. Na szczęście w Internecie nic nie ginie i jeden z fanów uwiecznił skasowany wpis.Co więcej, na stronie gromadzącej wszystkie darmowe produkcje dostępne w Epic Games Store możemy zauważyć „tajemniczą grę”. Niemalże na pewno jest nią Grand Theft Auto Vostateczne karty zostaną odsłonięte jednak równo o godzinie 17:00.

epic gta vOdliczanie trwa / Foto. Epic Games Store

Za około osiem godzin wystarczy więc udać się pod ten link, zalogować się i wybrać z listy Grand Theft Auto V. Wtedy też gra zostanie dodana do waszej biblioteki zupełnie za darmo i na zawsze.

Warto mieć na uwadze, że do przypisania produkcji niezbędna jest aktywacja uwierzytelniania dwuskładnikowego.

Grand Theft Auto V będzie dostępne w Epic Games Store od godziny 17:00 14 maja do 21 maja. Ustawcie więc sobie budzik, bo taka okazja się już zapewne nie powtórzy.

Źródło: Twitter / Zdjęcie otwierające: Rockstar Games