Instalki.pl » Aktualności » Gry » Nowy Warcraft 3 to najgorsza gra w historii. Wcale nie zmyślam
Poniedziałek, 03 Luty 2020 15:58, Wpisany przez Maksym Słomski
warcraft 3 oceny
Tak się kończy robienie graczy w konia.

Do tej pory myślałem, że gry zremasterowane, to gry pod każdym względem lepsze od swoich pierwowzorów. Tak samo myśleli gracze, którzy po 18 latach od premiery pierwowzoru doczekali się Warcraft III: Reforged od Blizzarda. Jak wielkie było rozczarowanie wszystkich bez mała, gdy szumnie zapowiadany tytuł okazał się wielką katastrofą.

Najgorzej oceniana gra w historii Metacritic


Wydawaćby się mogło, że ocena na poziomie 2,7/10 na Metacritic wystawiona przez użytkowników grze Fallout 76 to nota naprawdę niska. Produkcję Bethesdy zawstydził Metal Gear Survive zbierając średnie noty na poziomie 1,2 punktu. To jednak nic przy tym, co udało się osiągnąć Blizzardowi. Gracze nagrodzili remaster Warcrafta 3 oceną na poziomie 0,5/10, która przez chwilę wynosiła nawet 0,4 punktu.

Czy warto kupić Warcraft 3: Reforged?


W tej kwestii wypada oddać głos użytkownikom. Wszyscy bez mała podkreślają, że atutem jest odświeżona oprawa graficzna w rozdzielczości dochodzącej do 4K i w 60 klatkach na sekundę. Cóż z tego, skoro interfejs się nie skaluje, animacje jednostek działają w 30 kl./s., a produkcja - za przykładem Fallouta 76 z dnia premiery - nie wspiera monitorów ultra wide?

Użytkownikom posiadającym starą wersję gry Blizz kazał pobrać 30 GB plików (do gry "ważącej" 2 GB) i odebrał i możliwość grania na mapach z trybami stworzonymi przez graczy. Ponadto, w warunkach użytkowania Blizzard stwierdził, że wszystkie prace modderów stają się automatycznie własnością firmy.

Gra przez Internet działa słabo, brakuje trybu rankingowego, w kampanii filmiki przerywnikowe nie mają niczego wspólnego z zapowiadanymi, a litanię wad nowej produkcji można ciągnąć w nieskończoność - wystarczy poczytać recenzję w dowolnym zakątku sieci. Warcraft 3: Reforged być może zostanie poprawiony w przyszłości. Nie wykluczone, że wtedy gracze zlitują się nad Blizzardem i zmienią swoje ceny.A wydawało się, że wtopa z Diablo Immortal będzie pierwszą i ostatnią klapą w wykonaniu cenionej niegdyś powszechnie firmy.