Instalki.pl » Aktualności » Gry » GTA 6 - kaskader ujawnił czas akcji gry?
Poniedziałek, 27 Styczeń 2020 15:10, Wpisany przez Jan Kasprzak
2020-01-27 140325
Istotny przeciek.

Miłośnicy serii Grand Theft Auto od lat czekają na pierwsze informacje na temat szóstej odsłony gry. Rockstar z pewnością pracuje nad tą produkcją, jednak oficjalnie nie zdradza żadnych szczegółów. Tymczasem w mediach społecznościowych pojawił się kolejny przeciek.

Tim Neff to kaskader, który pracował przy innej głośnej produkcji – Red Dead Redemption 2. Zamieścił on zdjęcie na Instagramie, które przedstawia sesję motion caption. Wielu graczy zgodnie twierdzi, że zostało wykonane podczas prac przy GTA 6. Natomiast bronie trzymane przez kaskaderów nawiązują do lat 80. Niektórzy zwracają uwagę na futurystyczne stroje, zastanawiając się, czy miejscem akcji nie będzie odległa przyszłość. Należy podkreślić, że takie ubrania stosuje się, przygotowując technologię trójwymiarowych ruchów bohaterów. Podobny zabieg mogliśmy obserwować podczas pracy nad grami piłkarskimi.

Bohater zamieszania usunął wpis i zmienił ustawienia konta na prywatne. Oczywiście w internecie nic nie ginie, a fotografia szybko znalazła się na Twitterze i obiegła branżowe portale.

2020-01-27 140758
Foto. Twitter (@berghain38)

Warto podkreślić, że to już kolejna tego typu sytuacja. Coraz więcej mówi się, że miejscem akcji będą miasta Ameryki Południowej. Niedawno pracownik Rockstar podzielił się na Twitterze zdjęciem naszywek, jakie otrzymał od firmy w prezencie świątecznym. Jedna z nich prezentuje logo studia na tle flagi Kolumbii. Jednak inna przedstawia narodowe barwy Jamajki, położonej na Karaibach.

2020-01-27 142803
Foto. Reddit

Trudno powiedzieć, czy jakiekolwiek przecieki się potwierdzą. Rockstar lubi zaskakiwać i prezentować zwiastuny gier bez wcześniejszych zapowiedzi. Od premiery piątej odsłony serii minęło już ponad 6 lat. Wiele wskazuje na to, że wkrótce poznamy pierwsze informacje odnośnie kolejnej części.