Instalki.pl » Aktualności » Gry » Heroes of Might and Magic 1-5 jak za darmo - jeśli nie graliście, to teraz musicie
Piątek, 04 Październik 2019 08:37, Wpisany przez Maksym Słomski
heroes of might and magic najtaniej
Gratka dla kolekcjonerów!

Zbiorczego newsa o promocjach gier na polskiej platformie GOG.com pisze dla Was właśnie Ania. Nie mogłem jednak powstrzymać się przed poinformowaniem Was w osobnym wpisie o promocji na sagę gier strategicznych Heroes of Might and Magic. Każda gra dostępna jest za symboliczną cenę, wraz ze wszystkimi dodatkami! Jeśli znacie strategie fantasy spod tego szyldu, to wiecie, że w Polsce mają one status kultowych. Jeśli ich nie znacie, to nie będziecie mieli chyba lepszej okazji, żeby nadrobić tę zaległość.

Heroes of Might and Magic 1, 2, a zwłaszcza 3, to gry w które pod koniec lat 90' ubiegłego wieku zagrywała się cała Polska. Ba, w produkcje wiele osób gra ochoczo także dziś! Zestarzały się po prostu rewelacyjnie. Oprawa graficzna wciąż cieszy oko, muzyka jest miodem dla uszu, a gameplay... ach, próżno szukać gier, w które gra się z taką satysfakcją w 20 lat od ich premiery! Jeśli dodam do tego angażujący tryb wieloosobowy, pozwalający na zabawę nawet w 8 osób na jednym komputerze...

homm 2
Heroes of Might and Magic 2 | Źródło: GOG

Saga Heroes of Might and Magic to coś, z czym można spędzić długie lata - nie godziny, dni lub miesiące. Dzięki wsparciu społeczności wciąż tworzone są nowe mapy do tych gier. Najchętniej wspierana jest część trzecia, która uchodzi za najlepszą spośród całej serii. Ta liczy sobie już aż siedem odsłon! I pięć z nich kupicie teraz za grosze na GOGu - w formie cyfrowych kluczy.Ceny? Symboliczne.

  • Heroes of Might and Magic - 9,95 złotych
  • Heroes of Might and Magic 2: Gold - 9,95 złotych
  • Heroes of Might and Magic 3: Complete - 9,95 złotych
  • Heroes of Might and Magic 4: Complete - 9,95 złotych
  • Heroes of Might and Magic 5: Bundle - 19,99 złotych

  • Nie wiem jak Wy, ale ja wciąż przecieram oczy ze zdumienia. O ile części 4 i 5 nie cieszą się już taką estymą, to z pewnością warto je kupić i samemu wyrobić sobie zdanie na ten temat. Jeśli chcecie wydać "dychę" - mierzcie w HoMM 3. Jeśli chcecie poznać to co najlepsze w całej serii - poświęćcie niecałe 30 złotych na odsłony 1-3.

    Podziękujecie mi potem.

    Miłej zabawy!