Instalki.pl » Aktualności » Gry » Conarium to kolejna darmowa produkcja w Epic Games Store
Czwartek, 12 Wrzesień 2019 21:37, Wpisany przez Piotr Malinowski
conarium za darmo
Skusicie się?

Epic Games regularnie rozdaje darmowe produkcje za pośrednictwem swojego sklepu. Akcja ta ma na celu promocję platformy i trzeba przyznać, iż niektóre oferty są w stanie przyciągnąć nawet najbardziej sceptycznych użytkowników. Przykładem może być chociażby tytułowe Conarium.

Od godziny 17:00 poprzez Epic Games Store można odebrać Conarium, czyli horror psychologiczny oparty o twórczość kultowego H.P. Lovecrafta. Można to zrobić TUTAJ. Jeśli jesteś fanem mrocznego uniwersum wykreowanego przez pisarza, to z pewnością zainteresuje Cię najnowszy prezent od twórców Fortnite.W Conarium wcielamy się w członka wyprawy antarktycznej – Franka Gilmana. Wraz ze swoją kilkuosobową grupą trafia do opuszczonej bazy, gdzie przekroczyć ma barierę własnego ciała i umysły za pomocą maszyny nazwanej… Conarium. Jak to jednak w horrorach bywa – wszystko jest przyprawione o nutę tajemniczości i makabryczności.

Grę można odebrać do 19 września – wtedy też promocja przejdzie na inny tytuł lub ich paczkę. Wszystko wskazuje bowiem na to, iż za tydzień użytkownicy Epic Games Store otrzymają zestaw gier o Batmanie.

Źródło: Epic Games Store