Instalki.pl » Aktualności » Gry » KFC z nowym pomysłem na promocję. A jest nim... symulator randek
Środa, 11 Wrzesień 2019 08:50, Wpisany przez Piotr Malinowski
kfc gra 1
Czekajcie… co?

Sieci restauracji KFC nie brakuje kreatywności w wymyślaniu pomysłów na promocję. Okazuje się bowiem, że firma postanowiła wziąć na swoje barki dosyć oryginalny projekt – jest nim... wydanie gry wideo. Nie mówimy jednak o takiej zwyczajnej produkcji.

I Love You, Colonel Sanders! A Finger Lickin’ Good Dating Simulator to randkowy symulator, w którym przedmiotem uczuć bohaterki zostanie nikt inny, jak tytułowy Colonel Sanders – założyciel KFC. Nie będzie on jednak „miłym dziadkiem” z logo, ale młodym uczniem szkoły kulinarnej, który najwidoczniej przedwcześnie posiwiał.W trakcie rozgrywki użytkownik spotka na swojej drodze dziewięć postaci mających zapewnić zabawę na „wiele godzin”. Gracz wcieli się w rolę uczennicy szkoły gastronomicznej - ważnym elementem produkcji mają być bitwy kulinarne. Co ciekawe, deweloperzy puścili oczko w stronę konsumentów i zapowiedzieli, iż w produkcji zawarto „sekretne zakończenie”. Domyślać się tylko możemy, że będzie ono nieco pikantne.

Premiera gry odbędzie się na Steamie 24 września bieżącego roku i niestety nie będzie dostępna w języku polskim. Deweloperem odpowiedzialnym za produkcję jest studio Psysop.

Źródło: Steam