Instalki.pl » Aktualności » Gry » Dawno się tak dobrze nie bawiłem! DiRT Rally za darmo - pośpieszcie się
Czwartek, 29 Sierpień 2019 23:33, Wpisany przez Maksym Słomski
dirt rally za darmo
To naprawdę udana gra rajdowa.

Wszyscy przywykliśmy już nieco do modnego w ostatnim czasie rozdawnictwa gier. Darmowe gry cyklicznie otrzymujemy od choćby Epic Games (na platformie Epic Games Store), a osoby śledzące nasze zestawienia na bieżąco odbierają darmowe gry na platformę Android. Tym razem niespodziankę przygotował sklep Humble Store - dokładnie ten, w którym można kupować charytatywne paczki gier Humble Bundle oraz skusić się na subskrypcję Humble Monthly, w ramach której za symboliczną opłatę co miesiąc otrzymujemy na własność świetne gry. Tym razem padło na DiRT Rally, któremu naprawdę warto poświęcić uwagę.

DiRT Rally to gra wyścigowa, która jest arcede'ówką zbaczającą mocno w stronę realizmu. Model jazdy sprzyja zabawie na kierownicy, a rozgrywkę urozmaicają system uszkodzeń, konieczność napraw samochodów pomiędzy kolejnymi etapami rajdów oraz możliwość rywalizacji z innymi graczami w asynchronicznym trybie wieloosobowym. Do dyspozycji graczy oddano 46 samochodów oraz aż 72 etapy w 6 ciekawych lokalizacjach. Brzmi "zwyczajnie", ale zabawa jest przednia - zaufajcie mi.DiRT Rally za darmo - jak odebrać?


DiRT Rally za darmo odebrać można do 1 września do godziny 18:00 czasu polskiego. Grę w formie klucza Steam przypiszecie do swojego konta na zawsze i będziecie mogli korzystać z niej bez dodatkowych opłat. Jak odebrać tą ciepło przyjętą produkcję Codemasters, będącą duchowym spadkobiercą serii Colin McRae Rally?

Wystarczy przejść pod ten adres, a następnie utworzyć lub zalogować się na swoje konto w serwisie Humble Store. Teraz wystarczy już tylko kliknąć na zielony banerek "Get the game", a następnie "Get it know". Gdy napis "processing your order zniknie", będziecie mogli odebrać klucz z poziomu swojego adresu mailowego lub klikając przycisk "preview your e-mail" i wybierając "Redeem now".

dirt rally za darmo 2

Pamiętajcie, że wszystkie klucze zakupione na Humble Store odczytacie logując się na swoje konto, klikając adres e-mail w prawym górnym rogu ekranu, a następnie wybierając pozycję "keys". Każdy z kluczy należy oczywiście aktywować na odpowiedniej platformie.

Miłej zabawy!

Źródło: Humble Bundle