Instalki.pl » Aktualności » Gry » Polityk pomylił sceny z GTA V z prawdziwym życiem
Środa, 10 Lipiec 2019 13:40, Wpisany przez Anna Borzęcka
politykgtav1
Kto by pomyślał, że to możliwe?

Chociaż grafika w grach idzie do przodu, wydaje się, że raczej ciężko pomylić ją z prawdziwym życiem. Komuś się to jednak udało, a tak się składa że tę wpadkę zaliczył... polityk z Pakistanu.

Khurram Nawaz Gandapur – sekretarz generalny w partii Pakistan Awami Tehereek - podzielił się kilka dni temu na swoim Twitterze filmikiem, na którym widać lądujący samolot. Podczas osiadania na pasie lotniska maszyna niemalże zahaczyła o stojącą na niej cysternę. Taka sytuacja rzeczywiście brzmi niebezpiecznie i w zaniepokojeniu polityka nie byłoby nic dziwnego, gdyby omawiany filmik nie pochodził z... GTA V.

W pewnym momencie na Twitterze było widać, że post Gandapura został przekazany dalej aż 1500 razy. Jego popularność zapewne by rosła, gdyby polityk za sprawą niektórych internautów nie zdał sobie sprawy z popełnionego błędu i nie usunął wpisu. Zanim jednak polityk tego dokonał, ktoś zdążył zrobić zrzut ekranu posta.

politykgtav2

Należy zaznaczyć, że Gandapur nie był jedyną osobą, która dała się nabrać. Zaniepokojenie widoczną na filmie sceną wykazało w komentarzach wiele osób.

Prawdopodobnie zastanawiacie się jak Gandapur trafił na omawiany materiał. Tego nie wiadomo, ale jesteśmy pewni, że zarejestrował go użytkownik serwisu YouTube Umar Imran i 20 czerwca umieścił na swoim kanale The UIGamer. Umieściliśmy go poniżej:Cóż, ostatnio pakistańscy politycy mają w Internecie złą passę. Teraz sekretarz jednej z tamtejszych partii pomylił GTA V z prawdziwym życiem, a w połowie czerwca rząd jednej z prowincji tego państwa przeprowadził transmisję na żywo z konferencji prasowej z włączonym kocim filtrem.

Swoją drogą, znany polski YouTuber o pseudonimie Klocuch mówił kiedyś, że GTA można pomylić z "prawdziwością". Jak widać, okazał się prorokiem...

Źródło: India Today