Instalki.pl » Aktualności » Gry » No Man's Sky pojawi się na Xbox One
Sobota, 31 Marzec 2018 09:46, Wpisany przez Karol Snopek
No Man's SkyGra pojawi się na Xbox One.

Hello Games, producent No Man’s Sky, czyli jednej z najczęściej komentowanych gier ostatnich lat poinformował, że produkcja trafi również do właścicieli konsoli Xbox One. Już niedługo dostanie ona dużą aktualizację NEXT, o której nie wiemy jeszcze za dużo.

No Man’s Sky w dniu swojej premiery zyskała bardzo dobre recenzję, nie tylko za wrażenia płynące z rozgrywki. Graczy i recenzentów urzekła oryginalna oprawa graficzna i duży świat.

Niestety, gra po jakimś czasie stawała się po prostu nudna, a to za sprawą powtarzalności i małej ilości aktywności dostępnych w grze. Dzięki aktualizacją sytuacja z czasem zaczęła się poprawiać, a już niedługo gra otrzyma kolejny update określany jako NEXT i ma być to największa aktualizacja jaką kiedykolwiek otrzymał tytuł. Producent jednak nie zdradził co ze sobą przyniesie, więc trudno określić jaka będzie jej zawartość.Znacznie więcej wiemy na temat wersji przeznaczonej na konsolę Microsoftu. W przypadku Xboxa One X możemy spodziewać się obsługi rozdzielczości 4K i wsparcia dla technologii HDR. Gra powinna zawierać trzy duże aktualizacje, które pojawiły się od dnia premiery tytułu. Nie wiadomo jednak kiedy wersja na XOne pojawi się na rynku. Nowa aktualizacja NEXT ma zostać oddana do użytku przed końcem lata.

źródło: Ubergizmo