Instalki.pl » Aktualności » Gry » Wiedźmin 3 wreszcie w 4K na Xboksie One X
Środa, 20 Grudzień 2017 23:31, Wpisany przez Amadeusz Cyganek
thewitcher.com pl 1513771749 5a3a52e55b5838.53853093
Geralt w lepszej jakości.

Po ponad miesiącu od premiery ulepszonej wersji konsoli Microsoftu - Xbox One X - możemy już cieszyć się z ulepszonej wersji wielu popularnych tytułów, które oferują lepszą szczegółowość czy też efekty graficzne. Do grona tychże produkcji właśnie dołącza nasz towar eksportowy - Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Najnowsza aktualizacja hitu studia CD Projekt RED oferuje wspomniane już poprawki - dzięki niej możemy pograć w trzeciego Wiedźmina w pełnym 4K oraz przy wykorzystaniu trybu HDR - wtedy jednak musimy się spodziewać, iż prędkość wyświetlania obrazu w grze zostanie sztywnie ustalona na 30 klatkach na sekundę.

Jest jednak jeszcze drugi tryb wyświetlania - nazywa się on Wydajność i w zależności od ilości klatek na sekundę rozdzielczość waha się pomiędzy FullHD a 4K. Wtedy też możemy liczyć na znacznie lepszą prędkość niż 30 klatek na sekundę, a w niektórych sytuacjach będzie to nawet dwa razy tyle. Oczywiście zmiany w grze przyniosły także tekstury w wyższej rozdzielczości czy też nowy zestaw cieni. Jeśli więc macie ochotę zobaczyć Geralta w nowej odsłonie, to właśnie jest dobry moment.

źródło: thewitcher.com