Weź udział w urodzinowym konkursie

Na uczestników czekają wartościowe nagrody!

services

Na zgłoszenia czekamy do 6 marca 2016 roku.

Mamy już 12 lat!

Osoby regularnie odwiedzające portal zdążyły już przywyknąć do cyklicznie organizowanego konkursu urodzinowego. W tym roku obchodzimy 12. rocznicę istnienia - tak, nam również ciężko w to uwierzyć, że to już dwanaście lat!

Przez ponad dekadę internet zmienił się radykalnie ale okazuje się, że użytkownicy wciąż poszukują sprawdzonego miejsca gdzie można pobierać oprogramowanie. Dlatego my nie zwalniamy tempa i wciąż aktualizujemy naszą bazę, nie tylko programów ale i gier czy sterowników.

Równie mocno stawiamy na publicystykę, stąd mocno rozwinięty dział aktualności, demonstracje czy rankingi. Urządzenia mobilne na dobre zagościły w naszej codzienności stąd spore zainteresowanie również tą tematyką.

Nie przedłużając - zapraszamy do udziału w kolejnej edycji urodzinowego konkursu. Tym razem do współpracy zaprosiliśmy kilkunastu cenionych producentów sprzętu i oprogramowania i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Nagrodą główną jest tablet dla graczy Acer Predator 8 GT-810 należący do serii Predator - urządzeń zapewniających rozgrywkę na najwyższych obrotach. Wśród nagród dodatkowych znajdziecie cenione programy zabezpieczające, peryferia dla graczy, urządzenia sieciowe, akcesoria do urządzeń mobilnych, coś dla zmotoryzowanych, a nawet zasilacz awaryjny UPS.

Zasady konkursu

Zasady urodzinowego konkursu są bardzo proste. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, odpowiedzieć na jedno pytanie, wskazać preferowaną nagrodę oraz wysłać zgłoszenie.

Każdy uczestnik naszej urodzinowej zabawy ma szansę na zgarnięcie nagrody głównej (Acer Predator 8 GT-810) oraz nagrody preferowanej, którą należy wskazać podczas wysyłania zgłoszenia.

Pytania konkursowe jest otwarte - nagrodzimy użytkowników, którzy wykażą się największą kreatywnością.

W formularzu konkursowym dostępne są dodatkowe zadania jednak nie są one obowiązkowe. Aby stanąć przed szansą wygranej wystarczy, że wykonasz minimum 3 z 7 zadań konkursowych.

Czas trwania

Zgłoszenia będą zbierane od 17 lutego do 6 marca 2016 roku. Wyłonienie zwycięzców nastąpi w ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu, a lista laureatów zostanie opublikowana na stronie konkursowej. Nie zwlekaj - już teraz wyślij zgłoszenie!

Nagroda główna - tablet Acer Predator 8


Urządzenie dla prawdziwych miłośników gier
tablet Acer Predator 8

W puli konkursu mamy kilkadziesiąt nagród!

Sam zdecyduj, o którą nagrodę walczysz

Nagroda główna - tablet Acer Predator 8

Nagroda główna - Predator 8 GT-810

Tablet dla graczy Predator 8 GT-810 należy do serii Predator – urządzeń zapewniających rozgrywkę na najwyższych obrotach. Elegancki tablet GT-810 w aluminiowej obudowie posiada najnowszy procesor Intel Atom x7, system operacyjny Android 5.1 i wykorzystuje technologię bezprzewodowego przesyłu danych MIMO.

Tablet Predator 8 GT 810 posiada ekran FHD o rozdzielczości 1920 x 1200. Predator Quadio to głośniki skierowane do przodu, generujące dźwięk przestrzenny, a wyjątkowo realistyczny dźwięk stereo wydobywa się zza czerwonej kratki. Obsługa tabletu odbywa się za pomocą funkcjonalności Predator TacSense, która wspiera precyzyjne sterowanie dotykowe.

8-calowy wyświetlacz wysokiej jakości o rozdzielczości 1920x1200 pikseli został wykonany w technologii IPS i Zero Air Gap oraz oferuje szerokie kąty widzenia. Technologia Predator ColorBlast Acer sprawia, że efekty wizualne zapewniają rozrywkę na najwyższym poziomie, do tej pory osiągalną jedynie dla monitorów. Na tablecie można teraz wyświetlać dwa razy więcej kolorów, niż na większości laptopów.

Niesamowicie mocny dźwięk dostarczany jest przez Predator Quadio – 4 głośniki skierowane do przodu, tworzące wrażenie otoczenia dźwiękami. Specjalny algorytm Quadio inteligentnie przesyła dźwięk pomiędzy głośnikami, dzięki czemu pomieszczenie może być wypełnione dźwiękiem płynącym z tabletu nawet w gwarze gości.


Nagrody dodatkowe

Oprócz wspomnianej już nagrody głównej mamy również kilkadziesiąt równie atrakcyjnych nagród dodatkowych. Każdy uczestnik naszej urodzinowej zabawy ma szansę na zgarnięcie nagrody głównej oraz nagrody preferowanej, którą należy wskazać wypełniając formularz zgłoszeniowy. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją nagród – tegoroczna lista jest naprawdę pokaźna!


Razer Orochi

Razer Orochi

Ilość: 1 szt.

Oparta na najnowszym sensorze laserowym 4G o czułości do 6400 dpi, myszka Razer Orochi jest wyposażona zarówno w czujnik optyczny i laserowy, dzięki czemu pozwala na uzyskanie niespotykanej precyzji, niezależnie od rodzaju nawierzchni.

Bez względu na to, czy jesteś prawo, czy leworęczny; czy do prowadzenia myszy używasz całej dłoni, czy jedynie czubków palców Razer Orochi zapewni najwyższy komfort i redukcję zmęczenia podczas wielogodzinnego użytkowania. Utrzymaj najwyższą precyzję przez długie godziny zyskaj przewagę nad przeciwnikami padającymi z wycieńczenia!

więcej
Razer Tartarus Chroma

Razer Tartarus Chroma‎

Ilość: 1 szt.

Klawiatura przeznaczona dla graczy. 25 programowalnych klawiszy wiążą wszystkie preferowane przez Ciebie skróty oraz makra pozwalajac na jeszcze bardziej indywidualną rozgrywkę. 8 kierunkowy D-Pad przy kciuku daje Ci nie tylko precyzję działania, ale może działać również jako klawisz modyfikujący.

Razer Tartarus Chroma zapewnia zaawansowaną ergonomię aby zapewnić wygodę dla Twojej ręki gdy staczasz kolejne bitwy, niezależnie czy to pierwsza czy dziesiąta godzina rozgrywki. Regulację podparcia nadgarstka można dostosować do dwóch róznych pozycji, dzięki czemu uzyskasz idealny komfort podczas gry.

więcej
Razer Kraken Mobile

Razer Kraken Mobile

Ilość: 1 szt.

Doskonały dźwięk i wygoda przez wiele godzin. Dopracowana, lekka konstrukcja pozwala na komfortowe słuchanie muzyki przez wiele godzin. Wbudowany mikrofon umożliwia ponadto prowadzenie rozmów głosowych. Duże, neodymowe głośniki generują krystalicznie czysty dźwięk zarówno jeśli chodzi o wysokie, jak i średnie tony, a głęboki bas wzmacnia niskie tony. Wszystko to sprawa, że headset Razer Kraken Mobile Neon idealnie sprawdza się także w grach. Zamknięta konstrukcja zestawu i dopracowane wykończenie nauszników zapewnia izolację od otoczenia, więc możesz się skoncentrować na dokładnie tych dźwiękach, które chcesz usłyszeć

więcej
Wideo rejestrator Mio MiVue 618

Wideo rejestrator Mio MiVue 618

Ilość: 1 szt.

Zaawansowany i nowoczesny wideo rejestrator MiVue 618 zapewnia wiarygodną dokumentację zdarzeń drogowych. Dla ułatwienia kamera samochodowa zaczyna działać zaraz po uruchomieniu silnika. MiVue 618 to rejestrator zapisujący obraz w rozdzielczości Extreme HD a więc 1296 pikseli. To najwyższa jakość dostępna w tej grupie urządzeń. Dzięki temu kierowca dysponuje nagraniem tego, co się wydarzyło w niespotykanej dotąd rozdzielczości i jakości.

Oczywiście z kamery można również korzystać, jadąc przez malownicze okolice, aby podzielić się wrażeniami ze znajomymi i rodziną. Dzięki intuicyjnej aplikacji komputerowej MiVue Manager można też udostępniać swoje nagrania na Facebooku i YouTube’ie.

więcej
Wideo rejestrator Mio MiVue 658

Wideo rejestrator Mio MiVue 658

Ilość: 1 szt.

Mio MiVue 658 to twój świadek na drodze, wyposażony w ekran dotykowy, WIFI, nagrywanie w rozdzielczości Extreme HD, zintegrowany moduł GPS oraz bazę fotoradarów z dożywotnią aktualizacją. Dowód w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia – Kamery Mio nie tylko rejestrują Twoją codzienną podróż autem ale też stworzone są do tego, aby zapisywać niepożądane zdarzenia jak np. wypadki.

Zabezpiecz się przed nieuczciwymi użytkownikami dróg. Zapis z wideo rejestratora Mio MiVue stanowić może dowód w sprawie o np. próbę wyłudzenia odszkodowania lub też ukazać kto był prawdziwym sprawcą wypadku. Czasem gdy nie masz świadków zdarzenia, Twoim jedynym może okazać się kamerka Mio MiVue.

więcej
FRITZ!Box 4020

FRITZ!Box 4020

Ilość: 1 szt.

Najmniejszy router FRITZ!Box wszech czasów. Mały router FRITZ!Box 4020 to idealne urządzenie otwierające drzwi do wielkiego świata bezprzewodowej sieci domowej. Możesz w elastyczny sposób użyć urządzenia 4020 jako klasycznego routera WLAN z każdym modemem kablowym i DSL. Zyskasz przy tym wyjątkowe korzyści w postaci efektywności energetycznej i bezpłatnych aktualizacji oprogramowania FRITZ!OS.

Zastosuj urządzenie FRITZ!Box 4020 z dowolnym modemem kablowym, światłowodowym i DSL, poszerzając w ten sposób swoją sieć domową. Dzięki szybkiemu WLAN N i czterem portom Fast Ethernet-LAN router FRITZ!Box 4020 stanowi idealne centrum sieci domowej.

więcej
Bank energii TP-LINK 10000mAh PB50

Bank energii TP-LINK 10000mAh PB50

Ilość: 3 szt.

PB50 wyposażony jest w inteligentny chip, rozpoznający podłączone urządzenia i zapewniający najwyższą możliwą prędkość ich ładowania (do 2A), zarówno w przypadku urządzeń obsługujących systemy iOS i Android, jak i innych z funkcją USB. Dzięki zwiększonej trwałości i odporności termicznej baterii, jej litowo-polimerowe ogniwa od LG gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa. Udało się to osiągnąć poprzez zastosowanie ceramicznej nano-powłoki i porowatego materiału, który umożliwia lepsze chłodzenie urządzenia.

Litowo-polimerowa bateria 10000mAh została zaprojektowana tak, aby urządzenie było lekkie, a jednocześnie o dużej mocy. Sprawia to, że jest ono łatwe do przenoszenia i niezwykle wydajne - pracuje dużo dłużej niż inne produkty tego typu.

więcej
Touch P5

TP-LINK Touch P5

Ilość: 2 szt.

Dzięki swojemu prostemu, przyjaznemu użytkownikowi interfejsowi, ekran dotykowy routera Touch P5 to idealne sposób na konfigurację urządzenia i zarządzanie siecią. Z jego pomocą, możesz z łatwością dostać się do wszystkich ustawień urządzenia. Kiedy nie jest używany, ekran dotykowy może służyć również za zegarek.

Dzięki zastosowaniu standardu AC, możliwe jest stworzenie dwupasmowej sieci bezprzewodowej o łącznej prędkości do 1900Mb/s. Umożliwia to wykonywanie wielu zadań jednocześnie, nawet tak wymagających jak strumieniowanie wideo w rozdzielczości 4K i granie online bez opóźnień. Trzy wydajne anteny zewnętrzne i wysokiej mocy nadajnik pozwalają routerowi Touch P5 na stworzenie stabilnej sieci bezprzewodowej o dużym zasięgo.

więcej
Ozone RAGE ST

Ozone RAGE ST

Ilość: 3 szt.

Nowoczesna stylistyka w połączeniu z wysokiej jakości materiałami i, jak zapewnia producent, nietuzinkowym brzmieniem to najmocniej eksponowane zalety modelu Rage ST. Wersja Rage ST jest to doskonały zestaw dla każdego kto spędza długie godziny przed komputerem nie tylko w świecie gier. Produkt Ozone Gaming sprawdzi się doskonale również podczas słuchania muzyki czy oglądania filmów.

Ergonomiczny design zapewniający wygodę, oraz dokładne zakrycie uszu przez co uzyskujemy lepsze właściwości tłumiące dźwięk z otoczenia. Nauszniki pokryte zostały bardzo miękką tkaniną z mikro włókien, która wpływa na komfort podczas długich sesji. Słuchawki są wyposażone w mikrofon z redukcją szumów. Posiadają możliwość regulacji głośności. Czułość słuchawek wynosi 85 dB, zaś mikrofonu -38 dB.

więcej
Kaspersky Internet Security

Kaspersky Internet Security - multi-device

Ilość: 10 szt.

Rozwiązanie z pojedynczą licencją zapewniające skuteczną ochronę wszystkich Twoich urządzeń - nie tylko komputera i laptopa. Pakiet Kaspersky Internet Security - multi-device chroni tożsamość, finanse oraz dzieci na komputerach z systemem Windows oraz OS X i urządzeniach mobilnych z Androidem.

Innowacyjne technologie zabezpieczające zapewniają wielowarstwową ochronę w sieci, niezależnie od używanego urządzenia. Urządzenia mobilne łatwo zgubić, dlatego nasze rozwiązanie zawiera funkcje zabezpieczające przed kradzieżą. Pozwalają one na zdalne zablokowanie zgubionego lub skradzionego urządzenia, zlokalizowanie go, a nawet usunięcie danych z jego pamięci.

więcej
ESET Smart Security

ESET Smart Security

Ilość: 10 szt.

ESET Smart Security zapewni Ci wielowarstwową ochronę podczas korzystania z Internetu. Zaufaj sprawdzonym i nagradzanym od lat technologiom. Dzięki ochronie bankowości internetowej zabezpieczysz swoje dane podczas realizowania płatności online. Antywirus i antyspyware zabezpieczą Cię przed różnego typu zagrożeniami komputerowymi, zarówno znanymi, jak i dotąd niezidentyfikowanymi. Ochronę rozbudowuje antyphishing, zabezpieczający przed stronami wyłudzającymi dane użytkownika. Całość uzupełnia ochrona przed botnetami.

Kupujesz online lub robisz przelewy internetowe? Zyskaj dodatkową ochronę swoich środków – program może automatycznie uruchamiać odrębne, dodatkowo zabezpieczone okno przeglądarki, gdy odwiedzasz stronę internetową banku lub serwisu płatniczego.

więcej
Bitdefender Internet Security 2016

Bitdefender Internet Security 2016

Ilość: 10 szt.

Bitdefender Internet Security 2016 jest dziś najpotężniejszą ochroną komputera. Opiera się na nagradzanej technologii PRODUKTU ROKU i używa maszynowego uczenia się do walki z cyberzagrożeniami, nie wpływając na wydajność urządzenia. Automatycznie podejmuje najlepsze decyzje zabezpieczeń, w tym zabezpieczanie danych, płatności online i prywatności. Zapobiega także nieuprawnionemu dostępowi do prywatnych informacji dzięki dwukierunkowemu firewall'owi i dyskretnie chroni Twoje dzieci w Internecie.

Immunizer USB uodparnia komputer na wirusy przenoszone na wymiennych dyskach Flash Drive. Przy podłączeniu dysku do komputera program wyłączy funkcję Autorun, której uruchomienie może spowodować zainfekowanie komputera.

więcej
WD My Cloud 2TB

WD My Cloud 2TB

Ilość: 1 szt.

W przeciwieństwie do usług chmur publicznych, magazyn danych z chmurą osobistą My Cloud umożliwia magazynowanie wszystkich plików w jednym, bezpiecznym miejscu w sieci domowej. Nie musisz się już zastanawiać, gdzie są przechowywane Twoje dane. Oprócz tego możesz korzystać z zalet chmury osobistej bez miesięcznych opłat.

Możesz przechowywać i porządkować wszystkie rodzinne zdjęcia, filmy oraz muzykę w jednym, bezpiecznym miejscu, jak również bezproblemowo przesyłać je na wszystkie swoje urządzenia. Dostęp przez Internet i urządzenia mobilne do magazynu My Cloud zapewnia możliwość nieograniczonego korzystania i udostępniania swoich ulubionych zdjęć oraz filmów za pośrednictwem komputera, tabletu i smartfonu z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie.

więcej
Explorer 500

Plantronics Explorer 500

Ilość: 1 szt.

Model Explorer 500 pozwala na połączenie z dwoma urządzeniami jednocześnie, co jest wygodnym rozwiązaniem, gdy korzystamy zarówno z prywatnego, jak i służbowego telefonu. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość przesyłania muzyki z odtwarzacza wprost do słuchawki za pośrednictwem profilu A2DP. Mamy zatem dostęp do multimedialnych opcji bezdotykowo, co przyczynia się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa.

Zaimplementowana technologia HD Voice, potwierdzona certyfikatem zgodności, zapewnia wysoką jakość rozmowy, a dwa czułe mikrofony odpowiadają za redukcję zewnętrznych odgłosów. Ukryty w obudowie słuchawki przycisk wielofunkcyjny odpowiada za wybudzenie Explorera 500 z trybu oszczędzania baterii oraz za aktywację asystentów głosowych popularnych systemów mobilnych, a więc Cortany, Google Now i Siri.

więcej
Natec Genesis GX75

Natec Genesis GX75

Ilość: 1 szt.

Natec Genesis GX75 to profesjonalna mysz przeznaczona dla graczy. Wyróżnia się precyzyjnym sensorem optycznym, trwałością oraz atrakcyjnym designem.

GX75 stworzona została z myślą o graczach FPS. Potwierdzeniem tego jest sensor optyczny odznaczający się niezwykle niskim parametrem LOD (Lift of Distance), który sprawdzi się przede wszystkim przy graniu na niższych wskaźnikach DPI. Sensor ten jest również bardzo odporny na utratę sygnału, co zapewnia płynność i precyzję ruchów, które są szczególnie istotne w dynamicznych rozgrywkach typu FPS. Mysz została wyposażona w niezwykle precyzyjny sensor optyczny PMW3310 o maksymalnej rozdzielczości do 7200 DPI, z opcją dynamicznej zmiany czułości na 4 poziomach. Do każdej z nich można dostosować jeden z 16 milionów kolorów podświetlenia.

więcej
Dying Light Edycja Kolekcjonerska

Natec Genesis GX85 + podkładka M12 MAXI LAVA

Ilość: 1 szt.

Natec Genesis GX85 to profesjonalna mysz przeznaczona dla graczy, którzy wiedzą jak zwyciężać. Wyróżnia ją, precyzyjny sensor laserowy oraz aż 13 programowalnych przycisków dla pełnej kontroli nad rozgrywką.

GX85 stworzona została z myślą o graczach MMO. Świadczy o tym 13 programowalnych przycisków oraz zaawansowane oprogramowanie, które pozwoli dostosować mysz do własnego stylu gry i tworzyć niezliczoną ilość makr. Całości dopełnia możliwość, dynamicznej zmiany DPI na 6 poziomach. Wszystko to powoduje, że mysz ta jest idealnym rozwiązaniem dla zapalonych graczy WOW’a, LOL’a, oraz innych gier z bogatego świata MMO.

Wierzchnią warstwę podkładki Natec Genesis M12 MAXI LAVA wykonano ze specjalnej tkaniny, która gwarantuje wysoką precyzję myszy, a także powoduje, iż porusza się ona gładko po jej nawierzchni.

więcej
Mionix Zibal 60

Mionix Zibal 60 + podkładka Mionix Sargas S

Ilość: 1 szt.

Klawiatura mechaniczna Mionix Zibal 60 to połączenie najlepszych komponentów wraz z świetnymi funkcjami wspierającymi gry. Klawiatura wyposażona została w liniowe przełączniki mechaniczne Cherry MX Black z dostarczające najlepsze odczucia z każdego uderzenia klawisza. Wielopoziomowy system podświetlania w połączeniu z rozpoznawaniem sześciu dowolnych klawiszy jednocześnie, sprawiają, że Zibal 60 wyróżnia się z tłumu.

Oprócz cech wydajności, Zibal 60 oferuje funkcje smart, które obejmują hub z 2 portami USB 2.0, gniazda audio i przyciski sterowania multimediami.

Podkładka Mionix Sargas S - warstwa wierzchnia wykonana została z mikrofibry o specjalnej strukturze, zapobiegającej utracie danych oraz znacznie poprawiającej parametry śledzenia - idealne rozwiązanie dla myszy z sensorami optycznymi oraz laserowymi.

więcej
Gembird by Energenie B650VA

Zasilacz awaryjny UPS GEMBIRD B650VA

Ilość: 1 szt.

UPS firmy Gembird zabezpiecza Twoje urządzenia przed nagłym zanikiem napięcia w sieci, dodatkowo również chroni je przed uszkodzeniami wynikającymi z przepięć w sieci elektrycznej.

Cechy produktu:
Moc pozorna 650 VA
Automatyczna regulacja napięcia wyjściowego (AVR)
Kontrolka LED
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe
Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe
Ochrona odgromowa
Alarm dźwiękowy i świetlny
Ochrona przed przeładowaniem oraz przez całkowitym wyczerpaniem akumulatora

więcej

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie12. Urodziny INSTALKI.pl

Partnerzy konkursu

Acer
Bitdefender
ESET
Fritz
Gembird
Natec Genesis
Kaspersky Lab
Mio
Mionix
Ozone
Plantronics
Razer
TP-LINK Technologies
Western Digital